Młodzież: Legia 04 4-0 MKS Piaseczno

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W zaległym meczu ligi młodzików Legia 2004 wspomagana przez kilku młodszych kolegów pokonała 4-0 MKS Piaseczno. Drużyna gości we wszystkich dotychczasowych meczach tej rundy straciła zaledwie... jedną bramkę. Wynik otworzył Piotr Drabik po dograniu Tomka Walczaka. Trzy kolejne trafienia zapisał na swoim koncie ten ostatni zawodnik, o rok młodszy od większości kolegów z drużyny. Legioniści zdominowali niemal od początku drużynę gości i mogli nawet podwyższyć wynik po kilku efektownych akcjach.

Gra Legii w obronie wyglądała bardzo pewnie, stąd piasecznianie mieli właściwie tylko dwie okazje do zdobycia gola, ale za pierwszym razem w oddaniu skutecznego strzału przeszkodził powracający obrońca, a drugiej połowie dobrze w zamieszaniu podbramkowym spisał się Oskar Żółciński, który obronił strzał z bliska. Znacznie więcej działo się pod bramką gości, gdzie Walczak już do przerwy mógł mieć na koncie hat-tricka, a w drugiej połowie dogodnych okazji nie wykorzystali m.in. Patryk Rycaj (dwukrotnie) i Mateusz Kepal. Gra naszej drużyny (może poza nieco "sennymi" pierwszymi 10 minutami) wyglądała momentami całkiem nieźle. Mimo nieco zbyt dużej jeszcze liczby niedokładności w rozegraniu, oczy mogły cieszyć parokrotnie składne akcje kombinacyjne, z których niektóre zakończyły się bramkami (tak jak w drugiej połowie, gdzie udanie i owocnie współpracowali Rycaj i Walczak).

Legioniści mają do rozegrania jeszcze jeden mecz zaległy (z Ursusem) i na chwilę obecną zajmują 2. miejsce w tabeli za Deltą Warszawa; trzecią lokatę zajmuje właśnie MKS Piaseczno.

Legia 2004 4-0 (2-0) MKS Piaseczno