Szermierka: Szczepanowski 5. na MP w szpadzie

Tomasz Szczepanowski z Legii zajął 5. miejsce w indywidualnych mistrzostwach Polski w szermierce, które odbyły się w Gliwicach. Legionista po wygranej w 1/8 finału z Konstantym Khadzhynowem 8:7, przegrał w ćwierćfinale z późniejszym mistrzem Polski, Radosławem Zawrotniakiem (AZS AWF Kraków) 13:15. Krzysztof Mikołajczak został sklasyfikowany na miejscu 17., a Seweryn Brzozowski lokatę niżej. Niższe miejsca zająli Artion Gripas i Leszek Szwalbe.

Drużynowo nasz zespół w składzie Mikołajczak, Brzozowski, Szczepanowski i Szwalbe zajął 5. miejsce. Wśród kobiet Aleksandra Galińska była 29. Kilka dni później w Paryżu rozegrano zawody Pucharu Świata, w których wystartowało 210 zawodników, w tym dwóch legionistów. Krzysztof Mikołajczak był 53., zaś Seweryn Brzozowski - 124.