REKLAMA

Dwa wzory koszulek PamiętaMY 2016. Sprzedaż w czwartek przed meczem

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jak co roku kibice Legii przygotowali dwa wzory koszulek z serii "PamiętaMY", z których całkowity zysk przeznaczony zostanie na tegoroczne obchody rocznicowe, pomoc Kombatantom oraz inne rocznice patriotyczne ważne dla Warszawy i Polski. Do kupienia są T-shirty (44 zł) oraz polo (63 zł). Sprzedaż prowadzona będzie w Źródełku w najbliższy czwartek przed meczem o Superpuchar od 15:30 do 17:00.

WZÓR nr 1
Koszulki szyte pod uznaną stołeczną marką Warszawska Norma. Rozmiarówka bez zmian. Cena - tradycyjnie 44 zł.
Wzór nawiązuje do jednego z najwcześniejszych projektów OFMC wydanego niemal dekadę temu w bardzo limitowanej liczbie wyłącznie na czarnych koszulkach. Na wielokrotnie ponawiane życzenie zainteresowanych zostaje wznowiony w dwóch nowych wersjach na koszulkach najlepszej jakości.
Więcej informacji na Forum Kibiców.WZÓR nr 2
Jak co roku kibice Legii przygotowali koszulki z serii "PamiętaMY" z motywem nawiązującym do Powstania Warszawskiego, którego kolejną rocznicę będziemy obchodzić w sierpniu. W tym roku, drugi z prezentowanych wzorów to po raz kolejny koszulka polo - biała, z akcentami legijnymi, szyta na zamówienie z najlepszej polskiej dzianiny bawełnianej typu t-shirt o gramaturze 190. W przeciwieństwie do zeszłorocznej tkaniny polo typu Lacoste, ta nie ma tendencji do kurczenia się w pierwszym praniu. Motyw graficzny to haft na piersi związany z sierpniowym zrywem. Całkowity zysk tradycyjnie będzie przeznaczony na opiekę nad kombatantami Armii Krajowej (którzy coraz częściej jej naprawdę potrzebują!) oraz pielęgnowanie historii i pamięci o ważnych dla Polski i Warszawy rocznicach patriotycznych.

W tym roku zrezygnowaliśmy z zapisów i obowiązuje formuła - kto pierwszy ten lepszy. Dostępna liczba ograniczona! Wysyłki na cały świat realizujemy ale także według tej formuły - decyduje kolejność wpłat! Zamówienia na wysyłkę prosimy zgłaszać z:
1) rozmiarami
2) ilością
3) pełnymi danymi adresowymi
na adres: pamietamy2014@gmail.com

Więcej informacji na Forum Kibiców.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.