Ivica Vrdoljak nie jest już piłkarzem Legii - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vrdoljak rozwiązał kontrakt z Legią!

Wiśnia, źródło: Instagram - Wiadomość archiwalna

Ivica Vrdoljak nie jest już piłkarzem Legii Warszawa. Były kapitan poinformował za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, że rozwiązał kontrakt z drużyną mistrzów Polski. Chorwacki pomocnik nie grał ostatnio w piłkę z powodu kontuzji kolana. Na początku sierpnia przeszedł kolejną operację. Pomimo udanego zabiegu nie zagra on już w koszulce z "eLką" na piersi.

- Od dzisiaj już nie jestem zawodnikiem Legii Warszawa... Chciałem wszystkim podziękować za 6 spędzonych lat, które będę na zawsze pamiętał. Od dzisiaj będę wielkim kibicem Legii, bo Legie mam i na zawsze będę miał w sercu, bo to mój klub, a Warszawa się stała moim drugim domem... Nie żegnam, bo cały czas będę wracał tutaj... Do zobaczenia wszystkim, Wasz IVO - napisał na Instagramie były już kapitan stołecznej drużyny.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.