U-21: Polska 2-0 Ukraina

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 21 pokonała 2-0 Ukrainę w towarzyskim meczu. Biało-czerwoni objęli prowadzenie za sprawą Mariusza Stępińskiego. Rywali dobił Kamil Mazek wpisując się na listę strzelców tuż przed końcem spotkania. Biało-czerwoni przez ostatni kwadrans grali z przewagą jednego zawodnika, gdyż Wołodymyr Hraczow opuścił plac gry z powodu ujrzenia dwóch żółtych kartek.

1-0 14' Mariusz Stępiński
2-0 85' Kamil Mazek

Polska: 12. Jakub Wrąbel - 2. Sebastian Rudol (89' 23. Przemysław Szymiński), 5. Jan Bednarek, 17. Jarosław Jach, 18. Łukasz Moneta - 11. Przemysław Frankowski (66' 20. Dariusz Formella), 15. Jarosław Kubicki (88' 6. Alan Uryga), 10. Patryk Lipski (72' 14. Dawid Kownacki), 7. Krzysztof Piątek (66' 8. Radosław Murawski), 21. Adam Buksa (72' 13. Kamil Mazek) - 9. Mariusz Stępiński

W 35. minucie Iwan Zotko (Ukraina) nie wykorzystał rzutu karnego (Jakub Wrąbel obronił).
W 84. minucie Mariusz Stępiński (Polska) nie wykorzystał rzutu karnego (Wołodymyr Machańkow obronił).