U-16: Polska 1-3 Włochy. Występy legionistów

Fumen, źródło: PZPN - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 16 przegrała 1-3 w drugim towarzyskim spotkaniu z Włochami. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli biało-czerwoni, ale rywale szybko odpowiedzieli bramką. Po zmianie stron do siatki trafiali już tylko Włosi. W spotkaniu wystąpili trzej legioniści - Łukasz Zjawiński zagrał 10 minut, Maciej Rosołek wszedł od razu po przerwie, zaś Michał Karbownik rozegrał całe zawody.

U-16: Polska 1-3 Włochy
1-0 4' Mikołaj Nawrocki
1-1 7' Nicolò Armini
1-2 49' Edoardo Vergani
1-3 75' Riccardo Tonin

Polska: 12. Wiktor Bieniek - 19. Borys Borowiec, 5. Wiktor Pleśnierowicz, 17. Michał Bogacz, 3. Sebastian Mach (65' 18. Mateusz Maćkowiak) - 7. Kevin Rubaszewski (41' 14. Maciej Rosołek), 8. Jakub Białczyk (70' 13. Paweł Jachno), 6. Michał Karbownik, 10. Mikołaj Nawrocki (55' 9. Olaf Kobacki), 11. Jakub Karbownik (65' 16. Szymon Czyż) - 15. Bartosz Bida (70' 20. Łukasz Zjawiński)

Grano 2x40 minut.

W 28. minucie Jakub Karbownik (Polska) nie wykorzystał rzutu karnego (Giacomo Pozzer obronił).