U-20: Niemcy 4-0 Polska

Fumen, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 20 przegrała 0-4 z Niemcami w ramach Turnieju Czterech Narodów. Rywale biało-czerwonych do przerwy prowadzili 2-0 zdobywając obie bramki tuż przed końcem pierwszej połowy. W meczu wystąpili dwaj legioniści - Mateusz Wieteska rozegrał pełne zawody, a Konrad Michalak i Robert Bartczak przebywali na boisku przez całą drugą część zawodów

1-0 43' Benedikt Gimber
2-0 45' Philipp Ochs
3-0 66' Maximilian Mittelstädt
4-0 88' Fabian Reese

Polska: 12. Damian Węglarz - 15. Paweł Stolarski (75' 13. Michael Olczyk), 16. Mateusz Wieteska, 5. Paweł Bochniewicz, 2. Kamil Dankowski - 7. Karol Świderski, 8. Damian Rasak (62' 3. Sebastian Chruściel), 19. Filip Jagiełło, 10. Robert Janicki, 11. Mateusz Wdowiak - 9. Oskar Zawada (46' 20. Karol Angielski).
Od 46. minuty grali także: 14. Jakub Piotrowski, 18. Konrad Michalak, 6. Robert Bartczak, 17. Oktawian Skrzecz.

Kamil Dankowski został ukarany czerwoną kartką w 41. minucie spotkania za faul taktyczny.