Sparing Legia II Warszawa - Podlasie Biała Podlaska - fot. Legionisci.com

Sparing: Legia II 4-1 Podlasie

W rozegranym w sobotę rano sparingu Legia II pokonała 4-1 (0-1) III-ligowe AZS Podlasie Biała Podlaska. Do przerwy goście prowadzili po nieporozumieniu i pechowym zagraniu Eryka Rakowskiego, ale po przerwie na listę strzelców wpisali się: testowany gracz Ślęzy Wrocław Kornel Traczyk, Michał Trąbka oraz dwukrotnie Mateusz Olejarka. W składzie Legii zabrakło graczy trenujących z I drużyną oraz mających wystąpić od 1. minuty w środowym meczu UYL ze Sportingiem. Zagrało za to sporo zawodników z kadry CLJ.

Legia II Warszawa 4-1 (0-1) Podlasie Biała Podlaska
0-1 38 min. Eryk Rakowski (głową, samobójcza)
1-1 53 min. Kornel Traczyk (as. Mateusz Olejarka)
1-2 62 min. Mateusz Olejarka (as. Jakub Szrek)
1-3 75 min. Michał Trąbka (as. Mateusz Szwed)
1-4 80 min. Mateusz Olejarka (as. Eryk Więdłocha)

Strzały (celne): Legia 19 (8) - Podlasie 8 (3)

Legia II - I połowa: Kąkolewski - Szrek, Zawal, Bondarenko*, Rakowski - Skowron, Zychowicz*, Trąbka, Więdłocha - Traczyk - Sulley
Legia II - II połowa: Kąkolewski - Skowron, Zawal, Pietrzyk*, Ostrowski* - Szwed*, Szrek (71' Więdłocha), Trąbka (75' Zychowicz*), Olejarka* - Traczyk (71' Sulley) - Góral*
Trener: Krzysztof Dębek, II trener: Tomasz Grudziński