Młodzież: mecze sobotnie

Dla drużyn młodzieżowych Akademii to ostatni weekend sparingów przed przerwą świąteczną. Legia 2000 uległa dość pechowo 0-1 Jagiellonii, a ich młodsi o rok koledzy pokonali aż 11-0 Wisłę Puławy. Legia 2004 pokonała 6-0 Wisłę Płock, w meczu rocznika 2005 z płocczanami padł wynik 2-1, a w pojedynku drużyn rocznika 2006 - 2:2. Legia 2007 pokonała "Nafciarzy" 5-3, a Młode Wilki 2008 przedłużyły zwycięską serię wygrywając z graczami z Płocka 10-1.

Legia 00 0-1 Jagiellonia Białystok
Gol:
0-1 (z rzutu wolnego)

Legia: Szymkowiak - Kukułowicz, Gładysz, Lorenc [01], Król - Sinior, Mydlarz, Kumoch (70' Kłos) - Dziuba (65' Jóźwiak), Sitek, Grudziński
Trener: Robert Picuła, II trener: Tomasz Sokołowski II

Legia 01 11-0 (6-0) Wisła Puławy 00/01
1-0 3 min. Maciej Rosołek
2-0 8 min. Maciej Rosołek
3-0 17 min. Maciej Anusik (as. Bartłomiej Ciepiela)
4-0 25 min. Bartłomiej Ciepiela
5-0 30 min. Łukasz Łakomy (as. Maciej Rosołek)
6-0 33 min. Maciej Rosołek (as. Maciej Anusik)
7-0 44 min. Maciej Anusik (as. Mateusz Lisowski)
8-0 54 min. Maciej Rosołek (as. Mateusz Cichocki)
9-0 60 min. Maciej rosołek b.a.
10-0 76 min. Szymon Szulc b.a. (z dystansu)
11-0 78 min. Bartłomiej Ciepiela (as. Mateusz Lisowski)

Legia: Łakota - M. Cichocki, Peda [02], Goliński, Szymon Szulc - Gierach (36' Lisowski), Łakomy, Gościniarek [02], Anusik, Ciepiela - Rosołek
Trener: Tomasz Kycko, II trener: Tomasz Sokołowski II

Wobec niedostępności do gry z różnych przyczyn (kontuzje, choroby, kadra) aż 13 zawodników, mecz był okazją do przyjrzenia się wszystkim graczom z kadry oraz do sprawdzenia kilku zawodników młodszych.Próba wypadła pozytywnie, ale też przeciwnik nie stawił spodziewanego oporu. Już po kwadransie gry było 3-0, a worek z bramkami był tego dnia dziurawy, więc co i rusz coś z niego wypadało -stąd i hokejowy wynik sparingu. Aż 5 goli zapisał na swoimi koncie Maciej Rosołek.

Legia 04 6-0 (2-0) Wisła Płock 04
1-0 5 min. gracz testowany IV (as. Tomasz Walczak)
2-0 18 min. gracz testowany III (as. Wiktor Puciłowski)
3-0 33 min. Dominik Arkuszewski (as. gracz testowany IV)
4-0 41 min. Kacper Jakóbczyk (rzut karny po faulu na nim samym)
5-0 51 min. Kacper Jakóbczyk (as. Dominik Szadkowski, z dystansu)
6-0 60 min. Tomasz Walczak (as. Joel Mpika, po przepuszczeniu przez Benedykta Piotrowskiego)

Strzały (celne): Legia 27 (19) - Wisła 4 (2)

Legia: gracz testowany I (39' Mielcarz) - Walczak [05](44' Piotrowski [05]), Włoch (19' Mpika), Piotrowski [05] (31' Włoch), Paradowski (54' Walczak [05]) - Puciłowski [05](41' Jakóbczyk), Arkuszewski, gracz testowany II, gracz testowany III, Jakóbczyk (19' Szadkowski) - gracz testowany IV (47' Puciłowski [05])
Trener: Dariusz Rolak, II trener: Mateusz Majewski

Legia 05 2-1 (1-1) Wisła Płock 05
1-0 10 min. Milan Bazler (as. gracz testowany)
1-1 11 min. (rzut wolny)
2-1 53 min. Filip Zwoliński (bezpośrednio z rzutu rożnego)

Strzały (celne): Legia 23 (10) - Wisła 2 (1)

Legia - I połowa: Stanek [06] - Grochulski, Burakowski, Gaj - Lachowicz, gr. testowany, Kuc, Samsi - Bazler (20' Składowski)
Legia - II połowa: Malinowski [06] - gr. testowany (47' Kuc), Wojciechowski, Michalski - Szewczak, Haber, Zawoliński, Włodarek [06] - Składowski (51' Bazler)
Trener: Jakub Zapaśnik, II trener: Przemysław Chojnowski

Legia 06 2-2 (2-1) Wisła Płock 06
1-0 2 min. Piotr Żołyński (as. Kacper Lepianka)
1-1 13 min. Rafał Rajkowski
2-1 33 min. Jakub Trzaskowski (z rzutu wolnego)
2-2 50 min. Oskar Tomczyk (z rzutu karnego)

Klaudiusz Dołowy nie zdołał wykorzystać powtórzonego rzutu karnego w 39. minucie

Strzały (celne): Legia 17 (11) - Wisła 24 (14)

Legia: Aleksander Mickielewicz - Błażej Kramarczuk (Kacper Woźniak), Oskar Iwaniec (Klaudiusz Dołowy) - Jakub Trzaskowski (Jakub Chodkowski), Jakub Żewłakow (gr. testowany), Kacper Lepianka - Piotr Żołyński
Trener: Maciej Laskowski, Rafał Wajman, as.: Piotr Chmiel

Legia 06 LSS 11-4 UKS 141 Warszawa 06