Grudzień 2013, kibice Legii na meczu w Gdańsku - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Nieznani Sprawcy: Idziemy za ciosem

Nieznani Sprawcy - Wiadomość archiwalna

- Drodzy kibice, Za nami mecz z Wisłą, na którym zaprezentowaliśmy oprawę - dzięki Waszemu zaangażowaniu po raz kolejny wyszła tak, jak sobie tego życzyliśmy. Nieprzypadkowo znowu wspominamy o Waszej bardzo istotnej roli w tworzeniu tego wszystkiego. Przed nami mecz w Gdańsku, na którym mamy zamiar iść za ciosem - informują ultrasi Legii.

- Jednak w tym przypadku całkowite powodzenie oprawy zależy głównie od Was. Są takie mecze, na których wymagamy od Was zdecydowanie więcej skupienia i odpowiedzialności za to co się wydarzy - to jeden z nich. Staramy się aby poprzeczka była zawieszona coraz wyżej, w końcu jesteśmy kibicami Legii Warszawa!

W związku z tym apelujemy do wszystkich fanów wybierających się do Gdańska o jeszcze bardziej uważne niż zwykle słuchanie osób odpowiedzialnych za oprawę.

Razem z SKLW informujemy również, z szacunku do NaSzej pracy, o całkowitym zakazie spożywania alkoholu w drodze na mecz. Możecie się liczyć z surowym egzekwowaniem tego zakazu.

Liczymy na Was!

Nieznani Sprawcy

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.