Młodzież: mecze niedzielne

Legia 2004 i 2003 nie zdołały wygrać meczów na szczycie. Młodzicy po słabej I połowie, w niezłej drugiej odsłonie nie zdołali odrobić strat i ulegli 1-2 Delcie. Legia 2003 prowadziła z Escolą już 2-0, ale w ostatnich minutach, grając w osłabieniu zakończyła spotkanie z wynikiem 2-3. Lepiej poszło juniorom młodszym, którzy na inaugurację ligi makroregionalnej wygrali 3-1 ze Stomilem. Z dobrej strony pokazali się także legioniści z rocznika 2008, którzy dobrze spisali się na Olympic Champions Cup we Wrocławiu.

MLJM: Legia 00 3-1 (1-0) Stomil Olsztyn 00/01
1-0 4 min. Bartłomiej Kukułowicz (as. Łukasz Zjawiński)
2-0 55 min. Mateusz Grudziński b.a.
2-1 69 min. Kacper Szczerba
3-1 80 min. Wiktor Kłos (as. Kacper Wełniak)

Strzały (celne) - II połowa: Legia 10 (4) - Stomil 5 (2)

Legia: Kochalski - Kukułowicz, Gładysz, Lorenc [01], Matuszewski [01] - Dziuba (57' Sitek), Sinior, Mydlarz (69' Kłos), Neuman (63' Kumoch), Zjawiński [01] - Grudziński (57' Wełniak)
Trener: Robert Picuła, II trener: Przemysław Łagożny

Escola Varsovia 03 3-2 (1-2) Legia 03
0-1 12 min. Radosław Cielemęcki (as. Patryk Pierzak)
0-2 19 min. Szymon Włodarczyk (as. Radosław Cielemęcki)
1-2 24 min. Stanisław Popiel (lobem)
2-2 61 min. Stanisław Popiel (rzut karny po faulu J. Ojrzyńskiego)
3-2 70 min. Fryderyk Gerbowski

Strzały (celne): Escola 10 (8) Legia 11 (5)
od 61. minuty Legia grała w osłabieniu po karze czasowej dla Jakuba Ojrzyńskiego, którą odbywał w jego zastępstwie Dawid Papazjan

Legia: Ojrzyński - Derlatka, Wysocki (52' Pierzak), szewczyk, Kwiatkowski - Skwierczyński (49' Papazjan), Ślendak, Cielemęcki, Pierzak (31' Troć, 50' Krajewski, 68' Marczuk). Budziszewski (31' Ziarko, 68' Niesłuchowski) - Włodarczyk
Trener: Sebastian Różycki, II trener: Hubert Dolewski

Delta Warszawa 04 2-1 (2-0) Legia 04
1-0 min. Jakub Wiktorowski
2-0 15 min. Wiktor Bogacz
2-1 44 min. Filip Składowski (as. Hubert Wierucki)

Strzały (celne) - II połowa: Delta 3 (1) - Legia 7 (1)

Legia - II poł.: Mielcarz (31' Kikolski) - Nowak (52' Puciłowski), Włoch, Paradowski, Wierucki (55' Nowak) - Arkuszewski, Piotrowski [05] (42' Zwoliński [05]), Składowski [05] - Walczak [05] (55' Burakowski [05])
Trener: Dariusz Rolak, II trener: Mateusz Majewski

Turniej "Olympic Champions Cup" rocznik 2008:

Legioniści z rocznika 2008 bardzo dobrze spisali się na międzynarodowym turnieju we Wrocławiu prezentując się całkiem dobrze od strony indywidualnej (odwaga i bardzo duża ilość wygranych pojedynków 1 na 1) jak również solidnie jak na ten wiek prezentowali się jako drużyna w ataku i obronie. Na 10 rozegranych spotkań legioniści wygrali 7, a jedno zremisowali. Ostatecznym triumfatorem rywalizacji zostało Zagłębie Lubin.

- Faza grupowa:

Wyniki meczów w grupie wstępnej:
Legia 4-0 Beniaminek Krosno; bramki: Merchel, Merchel, Bzducha, Wyrozumski (as. Bieniak)
Legia 4-1 Miedź Legnica; bramki: Wyrozumski (Bieniak), Wyrozumski (as. Bzducha), Wyrozumski (Bieniak), Dołowy (as. Merchel)
Legia 8-0 JTS Jawor; bramki: Merchel, Wyrozumski (as. Merchel), Kiełbasiński (as. Bazler), Merchel (as. Bazler), Kiełbasiński, Wyrozumski (as. Bazler), Rusin, Rusin (as. Dołowy)
Legia 3-1 AP Reissa; bramki: Merchel (as. Bzducha), Kiełbasiński, Bazler (as. M.Dołowy)
Legia 1-4 Pogoń Szczecin; bramka: Wyrozumski (Niewiadomski)
Wyniki meczów w grupie finałowej:
Legia 3-1 Pogoń Szczecin; bramki: Bazler (as. Kiełbasiński), Bieniak (as. Bazler), Rusin
Legia 1-2 Zagłębie Lubin; bramka: Merchel
Legia 4-4 Sigma Ołomuniec; bramki: Wyrozumski (as. Niewiadomski), Wyrozumski (as. Nieckarz), Wyrozumski, Bazler
Legia 4-0 Varsovia; bramki: Bzducha (as. Dołowy), Rusin (as. Dołowy), Wyrozumski (as. Niewiadomski), Merchel
Legia 3-2 Śląsk Wrocław; bramki: Bzducha (as. Kiełbasiński), Dołowy, Wyrozumski (as. Nieckarz)

- Skład Legii 2008 na turnieju:
Skład: Raul Bazler, Maciej Bieniak, Piotr Bzducha, Maksymilian Dołowy, Marcel Kiełbasiński, Norbert Merchel [09], Filip Nieckarz, Adam Niewiadomski, Szymon Rusin, Daniel Wyrozumski.
Trener: Mateusz Legierski