Oprawa Śródmieścia Południowego - fot. Mishka / Legionisci.com

Koszykówka: Legia Warszawa 91-69 Basket Poznań

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W drugim meczu 1. rundy play-off koszykarska Legia wygrała z Basketem Poznań 91-69. Wyniki poszczególnych kwart: 23-22, 23-16, 25-15, 20-16. Stan rywalizacji: 1-1. Na początku meczu kibice ze Śródmieścia Południowego zaprezentowali oprawę w ramach akcji Ultra Dzielnica. Video możecie obejrzeć poniżej. Trzecie spotkanie obu drużyn rozegrane zostanie za dwa tygodnie w Poznaniu. Więcej informacji w dziale Koszykówka.

Fotoreportaż z meczu - 49 zdjęć Mishki

Fotoreportaż z meczu - 36 zdjęć Bodziacha

Fotoreportaż z meczu - 31 zdjęć Hugollka

Fotoreportaż z meczu - 38 zdjęć Michała Wyszyńskiego

Pierwsza kwarta kosztowała kibiców sporo nerwów, bo podopieczni Piotra Bakuna za łatwo pozwalali podchodzić rywalom pod kosz i wynik cały czas oscylował w okolicach remisu. Na szczęście legioniści otrząsnęli się w drugiej części drugiej kwarty i na przerwę schodzili prowadząc
8 punktami.

Trzecia część meczu przebiegała zdecydowanie pod dyktando gospodarzy. świetnie tego dnia za trzy punkty rzucał Kamil Sulima, który trafił aż 5 razy! Przed ostatnimi dziesięcioma minutami przewaga "Wojskowych" wynosiła już 18 punktów i nie mogło być mowy o powtórce z piątku.