Konrad Michalak - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramki Michalaka i Wieteski

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po porażce ze Zniczem Pruszków piłkarze Zagłębia Sosnowiec zrehabilitowali się wygraną z MKS Kluczbork. Udział w wygranej miał Konrad Michalak, który podwyższył na 3-0. Łatwego życia nie ma Konrad Jałocha. Bramkarz wypożyczony do Arki wyciągnął piłkę aż 15 razy w ostatnich czterech meczach. Dobrej passy nie notuje Steeven Langil i spółka. Belgowie doznali czwartej porażki z rzędu. Powody do zadowolenia ma Mateusz Wieteska, który trzeci raz trafił w szóstym występie w barwach Chrobrego.

Arka Gdynia
Konrad Jałocha - 90 minut w przegranym 1-5 meczu z Pogonią Szczecin
Mateusz Szwoch - 90 minut w przegranym 1-5 meczu z Pogonią Szczecin

Michał Masłowski (Piast Gliwice) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Lechią Gdańsk
Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Koroną Kielce

Jakub Szumski - nie grał w wygranym 4-0 meczu z MKS Kluczbork

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Miedzią Legnica
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Wigrami Suwałki
Mateusz Wieteska (Chrobry Głogów) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z GKS Tychy. Strzelec bramki na 1-0 w 33. minucie spotkania. Ukarany żółtą kartką.

II liga
Legionovia Legionowo
Ernest Dzięcioł - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Polonią Warszawa
Arkadiusz Madeński - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Polonią Warszawa

Michał Trąbka (Rozwój Katowice) - do 76. minuty w wygranym 1-0 meczu z Olimpią Zambrów

Belgia
Steeven Langil (Waasland-Beveren) - do 59. minuty w przegranym 1-4 meczu z Unionem Saint-Gilloise