Młodzież: mecze niedzielne

Mecze drużyn młodzieżowych dostarczył dziś sporo emocji - po trudnych i nieskutecznych I połowach, po rezerwie legioniści okazywali się znacznie skuteczniejsi. Legia, wykorzystując remis SMS i Jagiellonii odzyskała prowadzenie w CLJ po wygranej 4-2 w Mielcu, mimo że mielczanie prowadzili już 2-0. Legia 2001 również wygrała 4-2, choć do przerwy 2-1 prowadził Radomiak. Legia 2008, po niełatwej I połowie, po przerwie była efektowna oraz skuteczna i wygrała 14-4 ze starszymi kolegami z Hutnika Warszawa.

Happy endu nie było jedynie w Radomiu - Legia 2002, grając przez ostatnie minuty w 10., zremisowała 0-0 z Bronią.

CLJ: Stal Mielec 98/9 2-4 (2-1) Legia 98/9
1-0 11 min.
2-0 24 min. (rzut karny)
2-1 33 min. Mateusz Bondarenko (as. Patryk Czarnowski)
2-2 70 min. Michał Góral (as. Grzegorz Aftyka)
2-3 88 min. Michał Góral (rzut karny na Mateuszu Szwedzie)
2-4 90 min. Mateusz Szwed (po ind. rajdzie)

Legia: Mateusz Kochalski [00] - Piotr Cichocki, Mateusz Bondarenko, Kacper Pietrzyk, Bartosz Olszewski - Mateusz Olejarka (30' Mateusz Szwed[00]), Sebastian Walukiewicz [00], Aleksander Waniek (46' Michał Góral), Mateusz Praszelik [00] (70' Kamil Orlik), Grzegorz Aftyka (85' Maciej Ostrowski) - Patryk Czarnowski
Trener: Piotr Kobierecki, II trener: Mateusz Kamuda

Radomiak Radom 01 2-4 (2-1) Legia 01
1-0 15 min. (rzut wolny)
1-1 23 min. Maciej Rosołek (as. Mieszko Lorenc)
2-1 39 min.
2-2 43 min. Mieszko Lorenc (as. Michał Karbownik)
2-3 50 min. Mateusz Leszczuk (dobitka w zamieszaniu podbramkowym)
2-4 57 min. Mateusz Lisowski (as. Michał Karbownik)

Legia: Bielikow - M. Cichocki Ż, Peda (50' Goliński), Lorenc, Konik - Karbownik, Grabowski (41' Anusik Ż), Leszczuk - Gierach (50' Lisowski), Preuss, Rosołek
Trener: Tomasz Kycko, II trener: Tomasz Sokołowski II

Broń Radom 02 0-0 Legia 02

Legia: Czajkowski - Sparwasser, Rakosz, Kamiński, Barnowski - Munik, Gościniarek, Kochanowski - Szabłowski, Cielemęcki, Stawiarz oraz: Katnaji (ng - bramkarz), Rudnicki, Karczewski, Niski
Trener: Michał Kolanowski, II trener: Hubert Dolewski

Czerwona kartka: Dawid Karczewski - 60 min.

MKS Hutnik Warszawa 07 4-14 (3-5) Legia 08
0-1 6 min. Daniel Foks (as. Norbert Merchel)
1-1 8 min. Oliwier Mikołajczyk
2-1 10 min. Michał Moskalik
2-2 13 min. Daniel Wyrozumski (as. Raul Bazler)
2-3 23 min. Maciej Bieniak (as. Maks Dołowy)
2-4 25 min. Daniel Foks (as. Marcel Kiełbasiński)