Młodzież: mecze środowe i czwartkowe (akt.)

W rozegranym awansem (z uwagi na wyjazd na turniej do Bratysławy) meczu 9. kolejki Legia 2001 wspomagana przez kilku młodszych kolegów, pokonała 5-1 drużynę Józefovii. Do przerwy było 2-0 po golach Rosołka, a po przerwie na listę strzelców wpisali się: Szulc, Gierach i Leszczuk. Legia prowadzi w tabeli, dwa pierwsze miejsca dają awans do Centralnej Ligi Juniorów Młodszych.W meczu na szczycie w swojej grupie orlików Legia 2007 uległa wysoko rówieśnikom z Varsovii. Legioniści tylko początek meczu mogli zaliczyć do udanych.

Legia 01 5-1 (2-0) Józefovia 01
1-0 23 min. Maciej Rosołek (as. Paweł Gierach)
2-0 25 min. Maciej Rosołek (as. Mateusz Lisowski)
3-0 43 min. Szymon Szulc (as. Maciej Rosołek)
3-1 44 min. Jakub Uzarski
4-1 61 min. Paweł Gierach (po solowym rajdzie)
5-1 62 min. Mateusz Leszczuk (as. Łukasz Łakomy po strzale Macieja Rosołka)

Legia: Bielikow (Czajkowski [02] ng) - Niski [02] (41' M. Cichocki), Goliński (Kpt), Konik, Szulc (49' Tkocz [02]) - Gierach, Łakomy Ż, Anusik (41' Krasa). Grabowski [02] (41' Leszczuk), Lisowski (56' Sędzikowski Ż) - Rosołek (63' Muniak)
Trener: Tomasz Kycko, II trener: Tomasz Sokołowski II, trener przyg. fizycznego: Radosław Gwiazda, trener bramkarzy: Arkadiusz Białostocki

Józefovia - Sielecki (65' Herdzik) - Kotwiński, Trzeciak, Ślubowski (78' Leśniewski), Santorek (78' Lamparski) - Uzarski, Bujak, Rymanowski, Malinowski (60' Rowicki), Wilk (70' Jamka) - Niegowski (65' Kita)

Legioniści miewają niekiedy problemy na boisku Józefovii, mającym swoją specyfikę choćby w zakresie rozmiaru, jednak na sowim boisku dotąd radzili sobie z 3. drużyną poprzedniej rundy całkiem dobrze. Podobnie było i tym razem; po spokojnym początku, dwa gole Macieja Rosołka ustawiły dalszy przebieg meczu. Podopieczni Tomasza Kycki tylko na moment, po zdobyciu trzeciej bramki zdekoncentrowali się nieco i goście skrzętnie to wykorzystali. Kolejne minuty to aktywna gra legii w ofensywie zwieńczona licznymi strzałami - najczęściej niestety mocno niecelnymi. Niemoc przełamał rajdem z głębi boiska Paweł Gierach, który zakończył swoją solową akcję golem. Wynik ustalił Mateusz Leszczuk, który dobił uderzenie Macieja Rosołka.

Legia 07 4-14 (1-7) Varsovia Warszawa 07