fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

Terminarz Legii II w sezonie 2017/18

Redakcja, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Podlaski Związek Piłki Nożnej ustalił terminarz III ligi, grupy I na nadchodzący sezon. Rozgrywki rundy jesiennej potrwają od 5 sierpnia do 19 listopada. Legia II Warszawa rozpocznie sezon meczem w Tomaszowie Mazowieckim. Tydzień później podejmie Sokoła Ostróda. Wśród jej rywali znajdą się m.in. Widzew Łódź i Polonia Warszawa.

Terminarz III ligi:

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia
Tur Bielsk Podlaski - Sokół Aleksandrów Łódzki
GKS Wikielec - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Pelikan Łowicz - Ursus Warszawa
Polonia Warszawa - Huragan Morąg
ŁKS Łomża - Olimpia Zambrów
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa
Sokół Ostróda - MKS Ełk
Victoria Sulejówek - Widzew Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Warta Sieradz

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia
Sokół Aleksandrów Łódzki - Warta Sieradz
Widzew Łódź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
MKS Ełk - Victoria Sulejówek
Legia II Warszawa - Sokół Ostróda
Olimpia Zambrów - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Huragan Morąg - ŁKS Łomża
Ursus Warszawa - Polonia Warszawa
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Pelikan Łowicz
Tur Bielsk Podlaski - GKS Wikielec

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia
GKS Wikielec - Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz - Tur Bielsk Podlaski
Polonia Warszawa - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
ŁKS Łomża - Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Huragan Morąg
Sokół Ostróda - Olimpia Zambrów
Victoria Sulejówek - Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ełk
Warta Sieradz - Widzew Łódź

Kolejka 4 - 23 sierpnia
Sokół Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź
MKS Ełk - Warta Sieradz
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Zambrów - Victoria Sulejówek
Huragan Morąg - Sokół Ostróda
Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - ŁKS Łomża
Tur Bielsk Podlaski - Polonia Warszawa
GKS Wikielec - Pelikan Łowicz

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia
Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów Łódzki
Polonia Warszawa - GKS Wikielec
ŁKS Łomża - Tur Bielsk Podlaski
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Sokół Ostróda - Ursus Warszawa
Victoria Sulejówek - Huragan Morąg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Zambrów
Warta Sieradz - Legia II Warszawa
Widzew Łódź - MKS Ełk

Kolejka 6 - 2-3 września
Sokół Aleksandrów Łódzki - MKS Ełk
Legia II Warszawa - Widzew Łódź
Olimpia Zambrów - Warta Sieradz
Huragan Morąg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa - Victoria Sulejówek
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Sokół Ostróda
Tur Bielsk Podlaski - Lechia Tomaszów Mazowiecki
GKS Wikielec - ŁKS Łomża
Pelikan Łowicz - Polonia Warszawa

Kolejka 7 - 9-10 września
Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS Łomża - Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki - GKS Wikielec
Sokół Ostróda - Tur Bielsk Podlaski
Victoria Sulejówek - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa
Warta Sieradz - Huragan Morąg
Widzew Łódź - Olimpia Zambrów
MKS Ełk - Legia II Warszawa

Kolejka 8 - 16-17 września
Sokół Aleksandrów Łódzki - Legia II Warszawa
Olimpia Zambrów - MKS Ełk
Huragan Morąg - Widzew Łódź
Ursus Warszawa - Warta Sieradz
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Tur Bielsk Podlaski - Victoria Sulejówek
GKS Wikielec - Sokół Ostróda
Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Warszawa - ŁKS Łomża

Kolejka 9 - 23-24 września
ŁKS Łomża - Sokół Aleksandrów Łódzki
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Polonia Warszawa
Sokół Ostróda - Pelikan Łowicz
Victoria Sulejówek - GKS Wikielec
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Tur Bielsk Podlaski
Warta Sieradz - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Widzew Łódź - Ursus Warszawa
MKS Ełk - Huragan Morąg
Legia II Warszawa - Olimpia Zambrów

Kolejka 10 - 30 września-1 października
Sokół Aleksandrów Łódzki - Olimpia Zambrów
Huragan Morąg - Legia II Warszawa
Ursus Warszawa - MKS Ełk
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Widzew Łódź
Tur Bielsk Podlaski - Warta Sieradz
GKS Wikielec - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz - Victoria Sulejówek
Polonia Warszawa - Sokół Ostróda
ŁKS Łomża - Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 11 - 7-8 października
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
Sokół Ostróda - ŁKS Łomża
Victoria Sulejówek - Polonia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz
Warta Sieradz - GKS Wikielec
Widzew Łódź - Tur Bielsk Podlaski
MKS Ełk - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Legia II Warszawa - Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów - Huragan Morąg

Kolejka 12 - 14-15 października
Sokół Aleksandrów Łódzki - Huragan Morąg
Ursus Warszawa - Olimpia Zambrów
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Legia II Warszawa
Tur Bielsk Podlaski - MKS Ełk
GKS Wikielec - Widzew Łódź
Pelikan Łowicz - Warta Sieradz
Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS Łomża - Victoria Sulejówek
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Ostróda

Kolejka 13 - 21-22 października
Sokół Ostróda - Sokół Aleksandrów Łódzki
Victoria Sulejówek - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Łomża
Warta Sieradz - Polonia Warszawa
Widzew Łódź - Pelikan Łowicz
MKS Ełk - GKS Wikielec
Legia II Warszawa - Tur Bielsk Podlaski
Olimpia Zambrów - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Huragan Morąg - Ursus Warszawa

Kolejka 14 - 28-29 października
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ursus Warszawa
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Huragan Morąg
Tur Bielsk Podlaski - Olimpia Zambrów
GKS Wikielec - Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz - MKS Ełk
Polonia Warszawa - Widzew Łódź
ŁKS Łomża - Warta Sieradz
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Ostróda - Victoria Sulejówek

Kolejka 15 - 4-5 listopada
Victoria Sulejówek - Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda
Warta Sieradz - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Widzew Łódź - ŁKS Łomża
MKS Ełk - Polonia Warszawa
Legia II Warszawa - Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów - GKS Wikielec
Huragan Morąg - Tur Bielsk Podlaski
Ursus Warszawa - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Kolejka 16 - 11-12 listopada
Sokół Aleksandrów Łódzki - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Tur Bielsk Podlaski - Ursus Warszawa
GKS Wikielec - Huragan Morąg
Pelikan Łowicz - Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa - Legia II Warszawa
ŁKS Łomża - MKS Ełk
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Widzew Łódź
Sokół Ostróda - Warta Sieradz
Victoria Sulejówek - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 17 - 18-19 listopada
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
Warta Sieradz - Victoria Sulejówek
Widzew Łódź - Sokół Ostróda
MKS Ełk - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa - ŁKS Łomża
Olimpia Zambrów - Polonia Warszawa
Huragan Morąg - Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa - GKS Wikielec
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Tur Bielsk Podlaski

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.