Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com

Magiera: Chcieliśmy tego pucharu

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jacek Magiera (trener Legii): Gratuluję Arce wygranej i Superpucharu Polski. Wygrali w karnych i mogą się cieszyć. Na boisku dobrze pokazaliśmy się w pierwszej połowie. Mieliśmy kilka dobrych okazji, ale dobrze bronił bramkarz gości. Przypadkowy gol na 0-1 i piękna odpowiedź na 1-1. Zabrakło nam drugiej bramki przed przerwą.

Po przerwie gra była rwana. To jeszcze faza przygotowań i dlatego tak wiele zmian. Niektórzy wracali do gry po kontuzjach. Ale my chcieliśmy zdobyć ten puchar. Ten mecz miał nas przygotować do gry w europejskich pucharach.

Trenujemy rzuty karne po treningach. Ale co innego na bocznym boisku, a co innego przy pełnym stadionie. Trzeba radzić sobie z tą presją. Wygląda na to, że Arce karne poszły lepiej.

W ataku numerem jeden jest Jarosław Niezgoda. Za jego plecami jest Vamara Sanogo. Czekamy na nowego napastnika. Wiosną grał w ataku Miroslav Radović. Wiadomo, że dziś nie mógł zagrać. Ale nie gdybajmy - dziś zagrali najlepsi.

Nie wiem czy w sobotę na treningu będzie Vadis Odjidja-Ofoe. Mam nadzieję, że wszystko się z nim niedługo wyjaśni.