III liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 Legia II Warszawa

W meczu 1. kolejki III ligi rezerwy Legii Warszawa przegrały na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1-3. Do przerwy gospodarze prowadzili 2-0 po trafieniach Rozwandowicza i Żytka z rzutu karnego. W drugiej połowie bramkę dla Legii strzelił Łukasz Turzyniecki, a chwilę później wynik ustalił Krystian Kolasa.

III liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 (2-0) Legia II Warszawa
1-0 - 19' Jakub Rozwandowicz
2-0 - 21' Wiktor Żytek (karny)
2-1 - 85' Łukasz Turzyniecki
3-1 - 87' Krystian Kolasa

Legia II: Jakub Szumski - Łukasz Turzyniecki, Mateusz Żyro, Tomasz Wełnicki, Eryk Więdłocha (65' Michał Góral) - Kamil Orlik (75' Grzegorz Aftyka), Aleksander Waniek, Tsubasa Nishi, Robert Bartczak (79' Mateusz Praszelik), Miłosz Szczepański - Mateusz Majewski

Rezerwa: Cezary Miszta, Mateusz Bondarenko, Piotr Cichocki, Konrad Handzlik