U-17: Polska 4-1 Irlandia Północna

Raffi, źródło: Legionisci.com / 90minut.pl / PZPN - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski U-17 (rocznik 2001) wygrała 4-1 (3-0) w swoim drugim grupowym meczu towarzyskiego turnieju Nordic Cup rozgrywanego w Islandii. W pierwszej połowie na boisku przebywał Michał Karbownik, a 68 minut zagrał Łukasz Zjawiński. Napastnik Legii wypracował dwa gole dla "biało-czerwonych", a po faulu na nim obrońca irlandzki otrzymał czerwoną kartkę. W swoim ostatnim meczu grupowym Polacy zagrają w czwartek o 18:00 z gospodarzami turnieju.

Olaf Kobacki 4, 10 (k), 25, 54 - Callum Ferris 46

Polska: 12. Jędrzej Grobelny - 2. Szymon Pankiewicz (41, 3. Jowin Radziński), 5. Wiktor Pleśnierowicz (41, 14. Piotr Wyroba), 15. Rafał Urbański, 11. Bartłomiej Eizenchart (41, 13. Mateusz Bieniek) - 9. Olaf Kobacki (58, 20. Bartosz Białek), 16. Mateusz Bogusz, 8. Michał Karbownik (41, 6. Paweł Jachno), 10. Szymon Czyż (58, 7. Patryk Richert), 18. Remigiusz Biernat (68, 4. Michał Bogacz) - 19. Łukasz Zjawiński (68, 17. Daniel Iwanek).

czerwona kartka: Gard Thomas (8. minuta, Irlandia Północna, po faulu na Łukaszu Zjawińskim).

sędziował: Morten Krogh (Dania)

Grano 2x40 minut