Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki - fot. Raffi / Legionisci.com

III liga: Legia II Warszawa 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

W meczu 4. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała w Ząbkach ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 2-0. Pierwsza bramka padła w końcówce pierwszej połowy, a jej autorem był Michał Masłowski. Osiem minut po przerwie wynik ustalił Vamara Sanogo. Kwadrans przed końcem Konrad Jałocha obronił rzut karny po faulu Mateusza Żyry.

III liga: Legia II Warszawa 2-0 (1-0) Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1-0 - 42' Michał Masłowski (as. Aleksander Waniek)
2-0 - 53' Vamara Sanogo (as. Tsubasa Nishi)

Legia II: 1. Konrad Jałocha - 24. Łukasz Turzyniecki, 5. Tomasz Wełnicki, 4. Mateusz Żyro, 13. Łukasz Moneta (80' Piotr Cichocki) - 20. Miłosz Szczepański (83' 7. Grzegorz Aftyka), 6. Aleksander Waniek, 14. Tsubasa Nishi, 8. Michał Masłowski, 16. Robert Bartczak (66' 25. Bartosz Olszewski) - 22. Vamara Sanogo (60' 19. Michał Góral)

Rezerwa: 12. Mateusz Kochalski, 9. Eryk Więdłocha

Świt: 1. Konstanty Antoniuk - 20. Mateusz Dara, 25. Kamil Dankowski, 6. Karol Drwęcki, 16. Przemysław Przysowa - 9. Mariusz Gabrych (68' 11. Kewin Przygoda), 7. Michał Steć (62' 8. Miłosz Turewicz), 10. Marcin Kozłowski, 33. Piotr Basiuk (82' 4. Mikołaj Bolmowski) - 15. Kamil Wolski, 17. Krystian Pałczyński (62' 18. Kamil Wiśniewski),
Rezerwa: 12. Sebastian Nowiński, 2. Michael Chojnicki, 3. Sebastian Cuch.

sędzia: Robert Olszewski.