Legia II Warszawa - Tur Bielsk Podlaski - fot. Raffi / Legionisci.com

III liga: Legia II Warszawa 1-1 Tur Bielsk Podlaski

W meczu 13. kolejki III ligi Legia II Warszawa zremisowała w Ząbkach z Turem Bielsk Podlaski 1-1. Obie bramki padły w pierwszej części spotkania. Prowadzenie gościom dał w 28. minucie Karol Kosiński, a cztery minuty później do wyrównania z rzutu wolnego doprowadził Sebastian Szymański. W całym meczu wystąpił przesunięty do rezerw Dominik Nagy. W 20. minucie Konrad Jałocha obronił rzut karny.

Do dziś Tur miał na swoim koncie pięć wyjazdowych porażek i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli ligowej.

III liga: Legia II Warszawa 1-1 (1-1) Tur Bielsk Podlaski
0-1 - 28' Karol Kosiński
1-1 - 32' Sebastian Szymański

Legia II: 1. Konrad Jałocha - 24. Łukasz Turzyniecki, 5. Tomasz Wełnicki, 4. Mateusz Żyro (21' 3. Mateusz Bondarenko), 16. Robert Bartczak - 21. Dominik Nagy, 14. Tsubasa Nishi, 6. Sebastian Szymański (46' 23. Grzegorz Aftyka), 13. Łukasz Moneta (68' 17. Kamil Orlik) - 19. Michał Góral (82' 9. Eryk Więdłocha), 11. Mateusz Majewski

Rezerwa: 12. Mateusz Kochalski, 20. Miłosz Szczepański, 25. Bartosz Olszewski