Vamara Sanogo - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramka i asysta Sanogo

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zagłębie Sosnowiec odniosło drugie zwycięstwo z rzędu, a swój udział w tym mieli wypożyczeni z Legii zawodnicy. Vamara Sanogo najpierw popisał się asystą, a następnie ustalił wynik spotkania. Przy trafieniu Francuza kluczowe podanie należało do Tomasza Nawotki. Mateusz Hołownia zaliczył pełne zawody w wygranym spotkaniu z GKS Katowice. Powody do radości może mieć Mateusz Szwoch, który przebywał na murawie 90 minut w barwach Arki, która rozbiła Jagiellonię.

Ekstraklasa
Konrad Michalak (Wisła Płock) - mecz ze Śląskiem Wrocław odbędzie się dzisiaj o godz. 18:00
Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) - 90 minut w wygranym 4-1 meczu z Jagiellonią Białystok

I liga
Pogoń Siedlce
Adrian Małachowski – nie grał w wygranym 2-0 meczu z Chojniczanką Chojnice
Jakub Szrek – nie grał w wygranym 2-0 meczu z Chojniczanką Chojnice

Zagłębie Sosnowiec
Rafał Makowski - nie grał w wygranym 5-1 meczu ze Stomilem Olsztyn z przyczyn zdrowotnych.
Tomasz Nawotka - 90 minut w wygranym 5-1 meczu ze Stomilem Olsztyn. Asysta przy bramce Sanogo na 5-1.
Vamara Sanogo - od 46. minuty w wygranym 5-1 meczu ze Stomilem Olsztyn. Zaliczył asystę przy bramce na 4-1 i ustalił wynik spotkania w 90. minucie.

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – 90 minut w wygranym 2-1 meczu z GKS Katowice
Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – do 90. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Odrą Opole
Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Olimpią Grudziądz
Radosław Majecki (Stal Mielec) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Chrobrym Głogów
Michał Suchanek (Górnik Łęczna) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Miedzią Legnica

Słowacja
Zemplin Michalovce
Tin Matić - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Nitrą
Sadam Sulley - do 71. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Nitrą

Włochy
Sandro Kulenović (Juventus Primavera) - nie grał w wygranym 4-1 meczu z Napoli U-19