U-19: Polska 1-0 Szwecja

Redakcja, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 19 wygrała 1-0 w towarzyskim spotkaniu ze Szwecją. Jedyną bramkę dla biało-czerwonych zdobył Oskar Repka w 88. minucie spotkania. W meczu wystąpili dwaj legioniści. Kamil Orlik oraz Bartosz Olszewski pojawili się na murawie w drugiej połowie. Kolejnym rywalem Polaków będzie Norwegia (11.11. o godz. 15:00).

1-0 88' Oskar Repka

Polska: 1. Marcin Bułka - 3. Tymoteusz Puchacz (77' 18. Marcin Grabowski), 4. Adam Chrzanowski (77' 2. Bartosz Olszewski), 5. Oskar Repka, 16. Serafin Szota, 10. Riccardo Grym (62' 20. Damian Pawłowski), 13. Radosław Kanach (70' 8. Jakub Moder), 19. Adrian Łyszczarz (70' 6. Tomasz Makowski), 7. Kacper Chodyna (62' 15. Artur Balicki), 11. Mikołaj Kwietniewski (70' 17. Kamil Orlik), 9. Dominik Steczyk (62' 14. Aron Stasiak).