U-15: Irlandia 0-2 Polska. Grali legioniści

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 15 wygrała 2-0 (2-0) w pierwszym z dwóch zaplanowanych meczów towarzyskich przeciwko Irlandii. Kolejne spotkanie zostanie rozegrane w czwartek. Pełne spotkanie rozegrał Jakub Ojrzyński. Radosław Cielemęcki spędził na boisku 52 minuty, Oliwier Olszewski 71 minut, a Szymon Włodarczyk wszedł na boisko w 52. minucie.

U-15: Irlandia 0-2 Polska
Ariel Mosór 9, Marcel Żurek 38

Irlandia: (skład wyjściowy) 1. Patrick McGarvey - 3. Gavin O’Brien, 4. Sami Clarke, 5. Joseph Rush, 9. Bosun Lawal, 11. Colin Conroy, 12. Jake Prendergast, 13. Val Adekoun, 17. Cian Kavanagh, 18. Anselmo García Mac Nulty, 20. Kenneth Lee

Polska: 1. Jakub Ojrzyński - 2. Bartosz Matuła, 5. Ariel Mosór (63' 15. Hubert Czerwiński), 4. Filip Balcewicz, 3. Jakub Malec - 7. Patryk Kusztal, 6. Kacper Kozłowski, 8. Radosław Cielemęcki (52' 13. Bartosz Baranowicz), 10. Kacper Smorgol (71' 16. Fryderyk Gerbowski), 11. Oliwier Olszewski (71' 20. Brian Woschek) - 9. Marcel Żurek (52' 19. Szymon Włodarczyk)

żółte kartki: Kozłowski, Baranowicz, Włodarczyk
czerwona kartka: Kacper Kozłowski (80. minuta, za drugą żółtą)

W 23. minucie Kacper Kozłowski nie wykorzystał rzutu karnego (Patrick McGarvey obronił).

Grano 2x40 minut.