Guilherme - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Guilherme o meczu i o kontrakcie

Bartek Modzelewski i Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Jeżeli chodzi o drugiego gola, jest to dla mnie dziwne. Według mnie był tam spalony. Taka sama sytuacja była z trzecim golem. Spalony, co najmniej o metr. Ale taka jest piłka. Musimy zaakceptować takie sytuacje. Teraz musimy zapomnieć o tym meczu i skupić się na Pucharze Polski, który gramy we wtorek. W przyszły weekend również czeka nas ważne spotkanie i okazja aby powrócić na fotel lidera - powiedział po meczu Guilherme.

- Jak wszyscy wiedzą, prowadzę rozmowy z Legią oraz z innymi klubami na temat mojego kontraktu. Jak mówiłem wcześniej, chciałbym zostać ale zobaczymy jak będzie. Jestem tutaj już prawie 4 lata. Zarówno ja dałem dużo Legii, jak i ona mi. Za każdym razem kiedy zakładam koszulkę Legii, staram się zrobić wszystko co w mojej mocy by wygrać, ponieważ ten klub na to zasługuje. Do ostatniego dnia w Legii będę dawał z siebie wszystko. Odejście oceniam 50 na 50. Wszyscy wiedzą, że moja żona jest w ciąży i w lutym będzie rodziła. Teraz spróbuję wybrać najlepszą opcję dla wszystkich - wyjaśnił Brazylijczyk.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.