Krzysztof Mączyński - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Mączyński i Jozak przed losowaniem grup MŚ 2018

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Oczekiwania będą duże, bo wiemy jak wyglądała sytuacja po ostatnim Euro. Będziemy starali się wyjść z grupy, a co dalej... to zobaczymy. Z każdym przeciwnikiem może być bardzo ciężka przeprawa, ale jedziemy do Rosji nastawieni optymistycznie - powiedział Krzysztof Mączyński przed losowaniem grup mistrzostw świata 2018. Polacy poznają rywali dziś po godzinie 16.

- Kogo byśmy chcieli trafić? Chętnie zagramy z Chorwacją. Już powiedziałem trenerowi Jozakowi, że to mogą być bardzo łatwe trzy punkty (śmiech). Nie ma takich drużyn, które chcielibyśmy uniknąć. Jedziemy żeby grać z najlepszymi, bo to sama przyjemność i po to walczyliśmy w eliminacjach - dodał reprezentant kraju.

O szansach Chorwacji na mistrzostwach wypowiedział się trener Legii Romeo Jozak:

- Pracowałem w federacji chorwackiej i bardzo dobrze znam tę drużynę. Myślę, że mamy świetny zespół i daleko zajdziemy w tym turnieju. Prywatnie chciałbym, żeby Chorwacja zagrała z Polską. Byłyby to dodatkowe emocje i dużo pozytywnych wibracji. Bardzo szanuję polską drużynę, na pewno mecz byłby ciężki. "Mąka" powiedział, że byłby to łatwe trzy punkty, ale ja spytam... dla kogo te punkty? (śmiech)

- Nieważne na kogo trafi Chorwacja, na pewno zajdzie daleko, bo ma bardzo dobrych doświadczonych zawodników, grających w najlepszych klubach świata i w najlepszym wieku. To może być dla nich ostatnia szansa, by osiągnąć sukces.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.