U-15: Macedonia 1-2 Polska. Gol Włodarczyka

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski U-15 (rocznik 2003) wygrała 2-1 w swoim drugim meczu towarzyskim z reprezentacją Macedonii. W drugiej połowie wystąpił zawodnik Legii Szymon Włodarczyk i zdobył bramkę w 43. minucie, a na kwadrans przed końcem miał duży udział przy drugim golu dla "Biało-Czerwonych".

U-15: Macedonia 1-2 (0-0) Polska
0-1 - 43' Szymon Włodarczyk
1-1 - 57' Oktaj Rakip
1-2 - 64' Daniel Hoyo-Kowalski

Polska (skład wyjściowy): 1. Nikodem Sujecki - 2. Bartosz Matuła, 4. Ariel Mosór, 7. Mateusz Musiałowski, 6. Kacper Kozłowski, 9. Hubert Turski, 8. Kacper Smorgol, 11. Aleksander Buksa, 5. Daniel Hoyo-Kowalski, 10. Igor Ławrynowicz, 3. Brian Woschek

Grano 2x40 minut