Świt Nowy Dwór 02 - Legia Warszawa U16 - przy piłce Patryk Peda fot. Legionisci.com

Młodzież: Świt 1-7 Legia U16

Drużyna U-16 Legii rozpoczęła rozgrywki mazowieckiej Ekstraligi z lekkim opóźnieniem, wobec udziału części graczy w licznych wyjazdach zagranicznych. Głód ligowej piłki rzucał się w oczy od pierwszej chwili - dość powiedzieć, że po 20 minutach było już... 4-0, a podania Adama Katnajia na bramkę zamienili: Nikodem Niski, Aleks Stawiarz (dwukrotnie) i Franek Majewski. Jeszcze przed przerwą na listę strzelców dopisał się Niski i Dawid Barnowski, a wynik ustalił Kajetan Staniszewski. Gospodarze zdołali zdobyć tylko gola honorowego.

Ekstraliga B2: Świt Nowy Dwór 02 1-7 (1-6) Legia Warszawa U16
0-1 7 min. Nikodem Niski (as. Adam Katnaji)
0-2 10 min. Aleksander Stawiarz (as. Adam Katnaji)
0-3 16 min. Aleksander Stawiarz (dob. strz. Adama Katnajia)
0-4 19 min. Franciszek Majewski (as. Adam Katnaji)
1-4 26 min. Mateusz Paź (as. Patryk Mielniczuk)
1-5 32 min. Nikodem Niski (as. Michał Kochanowski)
1-6 37 min. Dawid Barnowski (as. Nikodem Niski)
1-7 48 min. Kajetan Staniszewski (as. Aleksander Stawiarz)

Strzały (celne): Świt 5 (3) - Legia 26 (17)

Legia: Tomasz Woźniak - Adam Katnaji, Filip Szewczyk [03], Patryk Pierzak [03](41' Kajetan Staniszewski [03]), Maks Tkocz (41' Oliwier Olszewski [03]) - Nikodem Niski (52' Bartosz Ślendak [03]), Patryk Peda (41' Jerzy Munik), Michał Kochanowski, Franek Majewski, Dawid Barnowski, Aleksander Stawiarz