III liga: Legia II Warszawa 1-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W zaległym meczu 18. kolejki III ligi rozegranym w Ząbkach Legia II Warszawa przegrała z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1-3. Do przerwy legioniści przegrywali 0-1. Jedyną bramkę dla "Wojskowych" zdobył w 80. minucie z rzutu karnego Robert Bartczak. Stołeczny zespół zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli. W niedzielę o godzinie 12:00 Legia podejmie w Ząbkach MKS Ełk.

III liga: Legia Warszawa 1-3 (0-1) Lechia Tomaszów Mazowiecki
0-1 - 43' Wiktor Żyłek
0-2 - 70' Patryk Olszewski
1-2 - 82' Robert Bartczak (karny)
1-3 - 84' Patryk Walasek

Legia ll: 1.Vjaceslavs Kudrjavcevs - 18. Piotr Cichocki, 2. Mateusz Bondarenko (46' 13. Bartosz Rymek), 4.Kacper Pietrzyk, 21.Konrad Matuszewski - 20. Mikołaj Kwietniewski Ż, 7.Bartosz Gęsior, 16. Michał Karbownik, 27. Robert Bartczak (kpt), 17. Kamil Orlik(73' 23. Grzegorz Aftyka) - 9. Michał Góral (63' 6. Amos Shapiro-Thompson)
Rezerwa: Paweł Łakota(br), Mateusz Grudziński.

Lechia: 1.Mateusz Awdziewicz - 9. Kamil Tlaga, 4. Kamil Cyran, 29. Patryk Walasek, 8. Wiktor Żytek (84' 13. Kamil Lewiński) - 20. Dawid Kieplin (76' 16. Patryk Jakubczyk), 17. Artur Golański, 15. Łukasz Bocian Ż, 10. Kamil Szymczak(58' 21. Jakub Rozwandowicz), 7. Marcin Mirecki - 30. Tomasz Płonka (67' 77. Patryk Olszewski).