Legia II Warszawa - MKS Ełk - fot. Raffi / Legionisci.com

III liga: Legia II Warszawa 3-1 MKS Ełk

W meczu 21. kolejki III ligi rozegranym w Ząbkach Legia II Warszawa wygrała z MKS-em Ełk 3-1. Legioniści przeważali szczególnie w drugiej połowie i mogli wygrać wyżej. Do przerwy prowadzili 2-0 po golach Najemskiego i Górala. Po przerwie na 3-0 z rzutu karnego trafił Praszelik, a goście honorową bramkę zdobyli w końcówce spotkania.

III liga: Legia II Warszawa 3-1 (2-0) MKS Ełk
1-0 - 18' Arkadiusz Najemski (as. Konrad Matuszewski)
2-0 - 42' Michał Góral (głową, as. Konrad Matuszewski z wolnego)
3-0 - 56' Mateusz Praszelik (karny na Mikołaju Kwietniewskim)
3-1 - 87' Karol Stolarski

Legia II: 1. Vjaveslavs Kudrjavcevs - 18. Piotr Cichocki, 25. Arkadiusz Najemski, 4. Kacper Pietrzyk, 21. Konrad Matuszewski - 20. Mikołaj Kwietniewski, 16. Michał Karbownik (82' 7. Bartosz Gęsior), 8. Mateusz Praszelik, 17. Kamil Orlik (60' 23. Grzegorz Aftyka), 27. Robert Bartczak - 9. Michał Góral

Strzały (celne): Legia 13 (10) - MKS Ełk 12 (5)