fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zbiórka na oprawy przed meczem z Koroną i apel NS

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przed dzisiejszym spotkaniem z Koroną Kielce Nieznani Sprawcy przeprowadzą kolejną zbiórkę na oprawy meczowe, które legioniści mają w planach wykonać do końca obecnego sezonu, w tym na oprawę finałowego meczu o Puchar Polski. NS apelują także o wsparcie piłkarzy Legii dopingiem.

"Drodzy Kibice!

Żarty się skończyły.
Końcówka sezonu, wbrew ch...ni jaka panowała, dalej - jak przystało na Legię Warszawa - walczymy o pełną pulę. Dziś robimy kolejny krok i wspomagamy naszą drużynę w walce o kolejne trzy punkty.
A już za 5 dni wracamy na Stadion Narodowy, z nadzieją przeżycia kolejnych pięknych chwil!

Żeby to wszystko miało miejsce, potrzebne jest 100% Waszego zaangażowania!
Piłkarze Korony i Arki mają mieć kupę w majtkach. Już nie raz to my, naszą postawą, rozstrzygaliśmy mecze, teraz ma być dokładnie tak samo!

Tym razem jeszcze bardziej niż zwykle apelujemy o wsparcie dzisiejszej zbiórki na oprawę. Stadion narodowy stawia przed nami gigantyczne wyzwania, również finansowe. Bez Waszej pomocy nie damy rady zrealizować wszystkich założonych celów, więc serdecznie prosimy o wsparcie ruchu ultras!

Do zobaczenia na meczu!" - informują Nieznani Sprawcy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.