III liga: Legia II Warszawa 0-2 Huragan Morąg

W meczu 27. kolejki III ligi rozegranym w Ząbkach Legia II Warszawa przegrała z Huraganem Morąg 0-2. Goście objęli prowadzenie już w 4. minucie po trafieniu Kruczkowskiego, a wynik w 55. minucie ustalił Łysiak.

III liga: Legia II Warszawa 0-2 (0-1) Huragan Morąg
0-1 - 4 min. Rafał Kruczkowski
0-2 - 55 min. Piotr Łysiak

Legia II: 1. Vjačeslavs Kudrjavcevs - 18. Piotr Cichocki (82' 7. Bartosz Gęsior), 25. Arkadiusz Najemski, 4. Kacper Pietrzyk, 21. Konrad Matuszewski - 23. Grzegorz Aftyka, 15. Michał Kopczyński (46' 16. Michał Karbownik), 6. Brian Iloski (46' 8. Mateusz Praszelik), 20. Mikołaj Kwietniewski, 17. Kamil Orlik (46' 27. Robert Bartczak) - 9. Michał Góral