Legia II Warszawa - GKS Wikielec - fot. Legionisci.com

III liga: Legia II Warszawa 1-2 GKS Wikielec

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 31. kolejki III ligi rozegranym w Ząbkach Legia II Warszawa przegrała z ostatnim w tabeli GKS Wikielec 1-2. Goście objęli prowadzenie w 15. minucie po trafieniu 44-letniego Remigiusza Sobocińskiego. Kilka minut przed przerwą do wyrównania doprowadził Mikołaj Kwietniewski. W 61. minucie zwycięską bramkę dla czerwonej latarni tabeli zdobył Cezary Nowiński.

III liga: Legia II Warszawa 1-2 (1-1) GKS Wikielec
0-1 - 15' Remigiusz Sobocińsk
1-1 - 41' Mikołaj Kwietniewski
1-2 - 61' Cezary Nowiński

Legia II: 1. Cezary Miszta - 14. Oskar Wojtysiak (46' 18. Piotr Cichocki), 4. Kacper Pietrzyk, 25. Arkadiusz Najemski, 21. Konrad Matuszewski - 20. Mikołaj Kwietniewski, 16. Michał Karbownik (80' 23. Grzegorz Aftyka), 6. Amos Shapiro-Thompson (69' 9. Michał Góral), 8. Mateusz Praszelik (58' 17. Kamil Orlik), 27. Robert Bartczak - 11. Kacper Wełniak

Rezerwa: 12. Michał Gołuński, 2. Mateusz Bondarenko, 7. Mateusz Szwed

żółte kartki: Wojtysiak, Matuszewski, Orlik, Wełniak