Dominik Nagy - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Nagy wicemistrzem

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Ligowe ostatki w wykonaniu wypożyczonych legionistów. Konrad Jałocha zanotował czyste konto w wygranej potyczce z Zagłębiem Sosnowiec. W barwach naszych przyjaciół zaprezentował się m.in. Vamara Sanogo. Michał Suchanek spadł z Górnikiem Łęczna do II ligi. Z kolei Jakub Szrek powalczy o ligowy byt w barażach. Na Węgrzech Dominik Nagy został wicemistrzem kraju. Jednak w jego przypadku należy wspomnieć o urazie, którego doznał.
Zawodnik zderzył się z rywalem i w efekcie stracił przytomność oraz doznał wstrząśnienia mózgu. Obecnie przebywa w szpitalu, a jego stan jest stabilny.

I liga
Zagłębie Sosnowiec
Rafał Makowski - nie grał w przegranym 0-2 meczu z GKS Tychy
Tomasz Nawotka - nie grał w przegranym 0-2 meczu z GKS Tychy
Vamara Sanogo - od 77. minuty w przegranym 0-2 meczu z GKS Tychy

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – nie grał w przegranym 0-6 meczu z Wigrami Suwałki
Konrad Jałocha (GKS Tychy) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Zagłębiem Sosnowiec
Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – od 81. minuty w wygranym 4-0 meczu ze Stalą Mielec
Radosław Majecki (Stal Mielec) - nie grał w przegranym 0-4 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Michał Suchanek (Górnik Łęczna) - do 71. minuty w przegranym 0-1 meczu z GKS Katowice
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - do 78. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Rakowem Częstochowa
Mateusz Żyro (Wigry Suwałki) - nie grał w wygranym 6-0 meczu z Ruchem Chorzów

II liga
Mateusz Leleno (Legionovia Legionowo) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z ŁKS Łódź
Bartosz Skowron (Radomiak Radom) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z GKS Bełchatów

Węgry
Dominik Nagy (Ferencvaros) - do 13. minuty w zremisowanym 3-3 meczu z Balmazujvaros