Strzelectwo: 7 medali w III zawodach PP

Siedem medali zdobyli zawodnicy strzeleckiej Legii podczas trzecich zawodów Pucharu Polski w Ustce. Tomasz Bartnik (3 złote medale) poprawił swój rekord w finale karabinu pneumatycznego - 252,1 pkt. Legioniści zajęli wszystkie miejsca na podium w konkurencji karabin dowolny 3x40 strzałów - złoto wywalczył Bartnik, srebro Kraskowski, brąz Wojtasiak.

Wyniki legionistów w PP:
Karabin dowolny 3x40: 1. Tomasz Bartnik, 2. Robert Kraskowski, 3. Maciej Wojtasiak
Karabin dowolny 3x40 (juniorzy): 6. Daniel Sadowski, 7. Sebastian Szuszczyński, 18. Igor Urban
Karabin dowolny 3x40 (kobiety): 8. Joanna Bielska
Karabin dowolny 60 strz. leżąc: 1. Tomasz Bartnik, 6. Maciej Wojtasiak, 10. Piotr Szuszczyński, 17. Feliks Giedgafow
Karabin dowolny 60 strz. leżąc (juniorzy): 2. Sebastian Szuszczyński, 5. Daniel Sadowski, 12. Igor Urban
Karabin dowolny 60 strz. leżąc (kobiety): 5. Joanna Bielska
Karabin pneumatyczny: 1. Tomasz Bartnik, 7. Maciej Wojtasiak, 8. Robert Kraskowski
Karabin pneumatyczny (juniorzy): 1. Sebastian Szuszczyński, 6. Daniel Sadowski, 9. Igor Urban
Karabin pneumatyczny (kobiety): 9. Joanna Bielska
Pistolet pneumatyczny: 19. Robert Wojciechowski
Pistolet pneumatyczny (juniorzy): 20. Antoni Wojcieszek
Pistolet pneumatyczny (kobiety): 6. Marta Barszczak
Pistolet pneumatyczny (juniorki): 17. Magdalena Pietrucha
Pistolet dowolny: 16. Robert Wojciechowski
Pistolet szybkostrzelny 2x30 (juniorzy): 9. Maciej Morawski, 21. Mikołaj Radziszewski, 22. Antoni Wojcieszek
Pistolet sportowy 30+30 (juniorzy): 14. Maciej Morawski
Pistolet sportowy (kobiety): 6. Marta Barszczak