Dean Klafurić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Klafurić i Kucharczyk o losowaniu

Redakcja, źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

- Cork City FC nie jest na pewno klubem, który znamy bardzo dobrze, ale nie możemy zlekceważyć rywala, który zdobył mistrzostwo Irlandii. Jak pokazały ostatnie mecze mundialu, trudno jest wskazywać faworytów spotkania z wyprzedzeniem, pozwólmy więc boisku zweryfikować, kto posiada lepszy zespół. Szanujemy przeciwnika, od razu po losowaniu rozpoczęliśmy przygotowania do tego dwumeczu i dokładną analizę rywala - mówi trener Legii Dean Klafurić.

- Wspomnienia z Wysp Brytyjskich mam bardzo dobre. Rozegrałem tam cztery spotkania, z czego trzy wygrałem, jedno zremisowałem. Do Irlandii jedziemy po swoje - zawsze pierwszą fazę przechodziliśmy spokojnie i tym razem powinniśmy sobie poradzić, jak dobrze przygotujemy się na obozie. Nasi analitycy na pewno zbiorą dużo informacji, żeby pomóc nam się przygotować - skomentował losowanie par 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów Michał Kucharczyk.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.