III liga

III liga: Sokół Ostróda 1-1 Legia II Warszawa

W meczu 5. kolejki III ligi Legia II Warszawa zremisowała na wyjeździe z Sokołem Ostróda 1-1. Pierwszą bramkę legioniści strzelili już w 6. minucie po stałym fragmencie gry. Legioniści krótko rozegrali rzut rożny, a następnie posłali piłkę górą na dalszy słupek, gdzie dobrze ustawiony był Bartosz Brodziński i głową skierował ją do siatki.

Niestety w pierwszej połowie Michał Bajdur musiał opuścić boisko z powodu dwóch żółtych kartek. W drugiej części gry Hubert Otręba uderzeniem głową ustalił wynik meczu na 1-1. W końcówce legioniści dążyli do zdobycia gola, i trzykrotnie (m.in. za sprawą Karbownika) byli tego blisko. Również gospodarze byli groźni, starali się prowadzić grę i przebywali długo na przedpolu bramki Legii; gorąco było w szczególności po stałych fragmentach gry, jednak na posterunku byli blokujący większość uderzeń obrońcy oraz Radosław Majecki.

III liga: Sokół Ostróda 1-1 (0-1) Legia II Warszawa
0-1 - 6' Bartosz Brodziński
1-1 - 79' Hubert Otręba

czerwona kartka: Bajdur (Legia II) - 39 min., za 2 żółte (druga za domniemaną próbę wymuszenia rzutu karnego)

Legia II : 1. Radosław Majecki - 2. Mateusz Leleno, 5. Mateusz Bondarenko, 13. Bartosz Brodziński, 3. Konrad Matuszewski - 16. Michał Bajdur, 15. Radosław Pruchnik (53' 4. Kacper Pietrzyk), 14. Michał Karbownik, 26. Mateusz Grudziński (87' 27. Mikołaj Neuman), 18. Piotr Cichocki (41' 6. Oskar Wojtysiak) - 9. Łukasz Zjawiński (75' 11. Kacper Wełniak)

Sokół: Bąbel – Wojciechowski, Paczkowski, Otręba, Maternik – Lisiecki (61' Jodłowski), Kajca,Kowalski, Stryjewski, Danilczyk – Siedlik (71' Bieńkowski)

żółte kartki: Kajca (Sokół) - Bajdur, Cichocki (Legia II)

czerwona kartka: Bajdur (40', za 2 żółte)