Brąz Rafała Krajewskiego w memoriale Pytlasińskiego

W weekend w Arenie Ursynów odbyły się międzynarodowe zawody w zapasach w stylu klasycznym, w ramach Memoriału im. Władysława Pytlasińskiego. Bardzo dobrze zaprezentował się legionista, Rafał Krajewski, który w kategorii wagowej -130 kilogramów wywalczył brązowy medal. Mistrz Polski w tej kategorii wagowej przygotowuje się do tegorocznych mistrzostw Świata.
Legionista w ćwierćfinale pokonał Czecha, Stepana Davida. W półfinale nasz zawodnik przegrał przez przewagę techniczną z Chilijczykiem, Yasmane Acosta Fernandezem, natomiast w walce o trzecie miejsce pokonał przez położenie na plecy Shuai Konga.

Inny legionista, Jacek Krajewski zakończył rywalizację w tej samej kategorii wagowej na miejscu dziewiątym.