III liga: Huragan Morąg 2-1 Legia II Warszawa

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W meczu 9. kolejki III ligi rezerwy Legii Warszawa przegrały na wyjeździe z Huraganem Morąg 1-2. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0 po bramce Mateusza Bondarenki. Po zmianie stron gospodarze szybko doprowadzili do wyrównania, a wynik w 66. minucie strzałem z rzutu karnego ustalił Rafał Maciążek.

III liga: Huragan Morąg 2-1 (0-1) Legia II Warszawa
0-1 - 35' Mateusz Bondarenko (as. Radosław Pruchnik z wolnego)
1-1 - 51' Igor Biedrzycki
2-1 - 66' Rafał Maciążek (k)

Huragan: Mateusz Lawrenc - Jakub Stankiewicz, Igor Biedrzycki, Rafał Maciążek Ż, Mateusz Jajkowski, Patryk Rosoliński (82. Paweł Grzybowski), Daniel Michałowski, Piotr Łysiak, Paweł Galik (84. Michał Bartkowski), Aleksander Tomasz (55. Dariusz Boczko), João Criciúma

Legia II: 1. Vjačeslavs Kudrjavcevs - 2. Mateusz Leleno, 5. Mateusz Bondarenko, 13. Bartosz Brodziński, 25. Mateusz Hołownia - 16. Michał Bajdur (70' 8. Amos Shapiro-Thompson), 15. Radosław Pruchnik, 14. Michał Karbownik, 7. Mateusz Praszelik (62' 18. Piotr Cichocki), 3. Konrad Matuszewski -11. Kacper Wełniak (88' 23. Grzegorz Aftyka)

Sędziował: Konrad Gawroński (Łódź)