Ricardo Sa Pinto - fot. Woytek / Legionisci.com

Sá Pinto: Najważniejsze jest zwycięstwo

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Ricardo Sá Pinto (trener Legii): Gratuluję zawodnikom zwycięstwa. To ważna wygrana na trudnym terenie. Mimo że graliśmy z zespołem z pierwszej ligi, zaprezentowali się dobrze, mają świetny zespół. Walczyliśmy dzisiaj, kontrolowaliśmy grę w pierwszej połowie i przez 15-20 minut drugiej połowy. Jeśli byśmy strzelili drugą bramkę, na pewno byłoby łatwiej dokończyć to spotkanie, ale w meczach pucharowych bywa różnie.
Chojniczanka wierzyła do końca, stwarzała sobie sytuacje, nawet w ostatnich minutach. Nie było nam łatwo, chcieliśmy wygrać w inny sposób, ale najważniejsze jest zwycięstwo. Mieliśmy problemy z utrzymaniem tempa gry, stwarzaliśmy sytuacje, ale byliśmy nieskuteczni.

Dlaczego nie zagrał dziś Radosław Majecki? Mam trzech dobrych bramkarzy, z czego dwóch doświadczonych. Radek dostanie swoją szansę, ma duży potencjał i predyspozycje do tego, żeby w przyszłości być pierwszym bramkarzem.