Victoria Sulejówek 1-2 Legia II Warszawa - fot. Raffi / Legionisci.com

III liga: Victoria Sulejówek 1-2 Legia II Warszawa

W meczu 11. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała na wyjeździe z Victorią Sulejówek 2-1. Legioniści objęli prowadzenie w 13. minucie po rajdzie Piotra Cichockiego i trafieniu Mateusza Praszelika, ale w 26. minucie z rzutu karnego wyrównał Wojciech Wocial. Bramkę na wagę trzech punktów dla Legii zdobył w 71. minucie rezerwowy Maciej Rosołek. Legioniści mieli jeszcze dużo okazji do podwyższenia rezultatu. Stołeczny zespół zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów. W 12. kolejce rezerwy Legii zagrają w Legionowie z Legionovią.

III liga: Victoria Sulejówek 1-2 (1-1) Legia II Warszawa
0-1 - 13' Mateusz Praszelik (as. Piotr Cichocki)
1-1 - 26' Wojciech Wocial (karny)
1-2 - 71' Maciej Rosołek (głową, as. Radosław Pruchnik)

Strzały (celne): Victoria 15 (5) - Legia II 17 (9)

Victoria: Pusek Ż - Mąka Ż, Pindor, J. Dźwigała, Klepacki Ż (89' K. Możdżonek) - N. Zawistowski (72' Świątek), Wierzbowski (73' Agnyziak), Mydlarz, Pereira (73' Agnyziak), Krupnik (67' M. Zawistowski) - Wocial (Kpt) Ż
Rezerwa: Kwiatkowski (br), Gapczyński, Zawadka
Trener: Krzysztof Dębek

Legia: Kudrjavcevs - Leleno, Bondarenko, Brodziński, Matuszewski - Cichocki (86' Neuman), Pruchnik (Kpt), Karbownik, Praszelik (77' Aftyka), Bajdur - Wełniak (59' Rosołek)