III liga: Legia II Warszawa 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 12. kolejki III ligi rozegranym w Ząbkach Legia II Warszawa przegrała z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1-2. Wynik spotkania otworzył Bartłomiej Maćczak, który już w 3. minucie spotkania dał prowadzenie gościom. Jednak ich radość z prowadzenia nie trwała długo. Dziesięć minut później do wyrównania doprowadził Michał Bajdur. Tuż przed zejściem zawodników do szatni, do siatki trafił Kamil Szymczak.

Po zmianie stron rezultat nie uległ zmianie. Finalnie komplet punktów powędrował do Lechii, która walczy o awans do II ligi z Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Kolejnym rywalem rezerw Legii będzie Ursus Warszawa. Mecz odbędzie się 27 października (sobota) o godz. 13:00 na obiekcie rywali przy ul. Sosnkowskiego 3.

0-1 - 3' Bartłomiej Maćczak
1-1 - 13' Michał Bajdur
1-2 - 45' Kamil Szymczak

Legia II: 1. Vjaceslavs Kudrjavcevs - 2. Mateusz Leleno, 5. Mateusz Bondarenko, 13. Bartosz Brodziński, 25. Mateusz Hołownia - 18. Piotr Cichocki (62' 20. Kamil Orlik), 15. Radosław Pruchnik, 3. Konrad Matuszewski, 14. Michał Karbownik, 16. Michał Bajdur (77' 23. Grzegorz Aftyka) - 11. Kacper Wełniak (57' 9. Maciej Rosołek)

żółte kartki: Walasek (Lechia)