III liga: Sokół Aleksandrów Łódzki 0-2 Legia II Warszawa

Rezerwy Legii wygrały wyjazdowe spotkanie z Sokołem Aleksandrów Łódzki 2-0. Obie bramki dla naszego zespołu padły po przerwie - najpierw bramkarza gospodarzy pokonał Michał Bajdur, a wynik na kwadrans przed końcem ustalił Mateusz Praszelik. 90 minut rozegrało trzech graczy pierwszego zespołu - Remy, Phillips oraz Niezgoda.

Kolejne spotkanie legioniści rozegrają w przyszłą niedzielę o 12:00 w Ząbkach. Rywalem będzie Ruch Wysokie Mazowieckie.

III liga: Sokół Aleksandrów Łódzki 0-2 (0-0) Legia II Warszawa
0-1 52 min. Michał Bajdur
0-2 74 min. Mateusz Praszelik

Sokół: Lemanowicz - Woźniczak, Pawlak, Ślęzak Gieraga - Kasperkiewicz, Pecyna (75' Matuszczyk), Bogołębski - Sarafiński (75' Głowiński), Kaczmarek -Cempa

Legia II: Miszta - Remy, Matuszewski, Leleno, Brodziński, Pruchnik, Shapiro-Thompson, Philipps, Bajdur, Karbownik - Niezgoda

Żółte kartki: Bogołębski, Ślęzak, Kasperkiewicz (Sokół)