REKLAMA

Jeszcze Polska nie zginęła

Kiedy my żyjemy

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Sto lat temu, 11 listopada 1918 roku, po 123 latach zaborów Polska wróciła na mapę Europy i świata.

Tydzień temu na trybunach stadionu Legii Warszawa "Nieznani Sprawcy" zapoczątkowali kampanię społeczną, której celem było rozpowszechnienie wśród Polaków prawidłowych słów hymnu narodowego. W akcję włączyły się tysiące kibiców oraz wiele znanych osób.

- Nasza kampania dobiega końca. Uznaliśmy, że ta wyjątkowa okazja, jaką jest stulecie odzyskania niepodległości, zasługuje na coś równie wyjątkowego. Dlatego też zdecydowaliśmy się, wspólnie z Wami, stworzyć coś niespotykanego w naszym kibicowskim świecie. Coś, co mamy nadzieję, zapamiętacie na długie lata, a samo przesłanie naszej akcji - do końca życia. Minione 7 dni pokazało, że ciężką pracą i zaangażowaniem możemy wspólnie osiągnąć naprawdę wiele. Własnymi siłami i środkami stworzyliśmy coś, co wyszło daleko poza trybuny naszego stadionu. Mamy nadzieję, że zmotywuje Was to do codziennej pracy - dla Legii, dla Warszawy, dla Polski. To, jak będzie wyglądała rzeczywistość, na trybunach i poza nimi, zależy tylko od nas. Co ważniejsze - od nas też zależy, jak będzie wyglądała rzeczywistość przyszłych pokoleń. Nie pytajcie, co Legia może zrobić dla Was. Pytajcie, co Wy możecie zrobić dla Legii - mówią Nieznani Sprawcy.

Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.