fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wojewoda zamknął sektor gości!

Mecz na szczycie bez kibiców Legii?!

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Wszystko wskazuje na to, że niedzielnego meczu na szczycie nie będą mogli zobaczyć kibice ze stolicy. Sektor na stadionie Lechii ma zostać zamknięty przez wojewodę na wniosek policji!

W ubiegłym tygodniu Komisja Ligi zawiesiła legionistom zakaz wyjazdowy na mecz w Gdańsku i fani rozpoczęli mobilizację na to ważne dla układu tabeli spotkanie.

"Bilety zostały sprzedane, na wyjazd zapisało się około 1400 legionistów chętnych wspierać w niedzielę swój klub. Pociąg specjalny został zamówiony i opłacony! Trzy dni przed meczem dowiedzieliśmy się, że bez żadnego rozsądnego powodu, policja (!) po raz kolejny chce decydować kto może oglądać mecze, a kto nie, po prostu zamyka sektor dla kibiców przyjezdnych.

Policja nie po raz pierwszy uzurpuje sobie prawo do zarządzania rozgrywkami piłkarskim w naszym kraju, co uważamy za oburzające i abstrakcyjne.

Z tego miejsca my, kibice Legii Warszawa oświadczamy, że 9.12 tak jak planowaliśmy WSZYSCY JEDZIEMY DO GDAŃSKA.

Jeśli bez żadnego powodu uniemożliwia nam się pójście na mecz, to na pewno znajdziemy w Trójmieście wiele innych atrakcyjnych miejsc, w których spędzimy ten niedzielny wieczór.
Jak zapowiadaliśmy, tak zrobimy - KTO MOŻE TEN... NAD MORZE ;)" - informują Nieznani Sprawcy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.