Luis Rocha i Ricardo Sa Pinto - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sa Pinto: Jestem zadowolony ze sparingu

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Podoba mi się to, co zobaczyłem w tym pierwszym meczu sparingowym. Przez ostatni tydzień pracowaliśmy bardzo ciężko i w tej chwili zawodnicy są zmęczeni. Brak im świeżości, żeby wykonać wszystkie założenia tak jak chcemy. Starali się jednak robić to, co ćwiczyliśmy na treningach. Naszym głównym celem było przełożenie elementów z treningu na mecz i jestem zadowolony z efektów - powiedział Ricardo Sa Pinto.

- Podobała mi się gra nowych zawodników. Salvador ostatnio nie grał zbyt dużo. Z kolei Luis występował w Grecji, gdzie styl gry jest inny - obaj starają się osiągnąć optymalną dyspozycję fizyczną. Młodzi zawodnicy także spisali się dobrze. Karbownik zagrał świetny mecz - jestem z niego bardzo zadowolony, bo wykonał świetną pracę w ostatnim tygodniu. Z kolei Mateusz spędził na boisku tylko kilkanaście minut, ale ogólnie także jestem bardzo zadowolony z jego postępów.

- Kiedy po raz ostatni widziałem tak piękne gole? Mam nadzieję, że obejrzę takie podczas najbliższych meczów Ekstraklasy i Pucharu Polski, ponieważ bardzo ich potrzebujemy, żeby odnosić zwycięstwa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
oLaf - 16.01.2019 / 11:50, *.vectranet.pl

@Kim : tak, antydopingowych! ; P

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 16.01.2019 / 09:11, *.play-internet.pl

@Od zawsze na zawsze (L): Poniekąd się z Tobą zgodzę-Kucharczyk lubi sobie pożartować.Do tego stopnia,że jego występy w Legii to są jakieś żarty.

odpowiedz
znajca - 16.01.2019 / 06:24, *.com.pl

@FOREVER LEGIA:
Tuż po przyjściu do Legii, Stasiek Czerczesow powiedział coś w tym stylu: "Tylko Jędza i Hlousek są przygotowani kondycyjnie do gry, bo przyszli z klubów profesjonalnych. Reszta musi dostać wycisk."

odpowiedz
Od zawsze na zawsze (L) - 16.01.2019 / 04:17, *.optonline.net

@FOREVER LEGIA: z jakiego gówna, ma dobrych i bardzo dobrych zawodników, Kuchy nigdzie nie narzeka, jak już to żarty sobie robi, Pazdan mówi że treningi dobre i takie są potrzebne, co Ty tutaj zamęt siejesz ?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 15.01.2019 / 22:30, *.play-internet.pl

Oby Sa-Pinto z tego goooowna coś wyrzeźbił,bo predyspozycje ma.Swoją drogą to dobrze,że stawiamy na obcokrajowców,bo nasi "piłkarze"nie są przyzwyczajeni do ciężkiej pracy i już zaczynają narzekać(kuchy king np)że wyspać się porządnie nie moźna,bo 7.00 pobudka.A z kolei Pazdan i Jędrzejczyk mimo kilkunastu lat grania "na zawodowym poziomie"w piłkę tak się emocjonują,jakie to ciężkie treningi mają,że mam wrażenie,że pierwszy raz muszą na pełnych obrotach brać udział w zgrupowaniu.Ale jestem dobrej myśli i pierwszy raz od dawna czekam z niecierpliwością na powrót na ligowe boiska.Z fartem.

odpowiedz
kryniek76 - 15.01.2019 / 18:33, *.jmdi.pl

@L:
raczej do x factor

odpowiedz
LWL - 15.01.2019 / 16:36, *.tpnet.pl

Tak ma byc w rundzie wiosennej i w meczach o Puchar RP ! "L" !!!

odpowiedz
L - 15.01.2019 / 15:10, *.play-internet.pl

@Kim : Chyba w polonii

odpowiedz
Kim - 15.01.2019 / 14:38, *.play-internet.pl

Trałka na testach

odpowiedz
Torcikowski - 15.01.2019 / 14:32, *.omnitec.pl

100 lat trenerze!

odpowiedz