William Remy strzela bramkę w sparingu z Amorą - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Sparing

Legia Warszawa 2-0 Amora Futebol Clube

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W środowe południe w Troi drużyna Legii rozegrała drugi mecz sparingowy tej zimy. Rywalem był trzecioligowy klub portugalski Amora Futebol Clube. Decyzją trenera Ricardo Sa Pinto spotkanie było zamknięte dla postronnych obserwatorów. Władzom klubu nie udało się przekonać szkoleniowca do zmiany decyzji w tej kwestii.

Mecz obejrzał Dariusz Mioduski, który przybył do Portugalii.

Aktualnie Amora zajmuje 6. miejsce w grupie D trzeciej ligi portugalskiej. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 dla Legii. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu w 71. minucie zdobył William Remy po strzale głową - możecie obejrzeć ją na poniższych zdjęciach, a drugie trafienie w 84. minucie zanotował Sandro Kulenović.

Sparing: Legia Warszawa 2-0 Amora Futebol Clube
71' William Remy, 84' Sandro Kulenović

Legia:
I połowa: 33. Radosław Cierzniak - 41. Paweł Stolarski, 4. Mateusz Wieteska, 55. Artur Jędrzejczyk, 14. Adam Hlousek - 23. Salvador Agra, 26. Cafu, 7. Domagoj Antolić, 53. Sebastian Szymański, 40. Michał Karbownik (20' 32. Miroslav Radović) - 27. Carlitos

II połowa: 30. Radosław Majecki, 18. Michał Kucharczyk, 44. Wiliam Remy, 2. Michał Pazdan, 16. Luis Rocha - 20. Marko Vesović, 34. Inaki Astiz, 24. Andre Martins, 22. Kasper Hamalainen (70' 50. Mateusz Praszelik) , 21. Dominik Nagy - 99. Sandro Kulenović


fot. Piotr Kucza / FotoPyK
fot. Piotr Kucza / FotoPyK
fot. Piotr Kucza / FotoPyK
fot. Piotr Kucza / FotoPyK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (40)

+dodaj komentarz
Toman - 17.01.2019 / 14:02, *.tpnet.pl

Martwi wysoka forma Remiego... Dlaczego martwi? Bo boję się, że zostanie sprzedany. Jest bardzo dobrym zawdonikiem, bardzo go potrzebujemy, oby został!

odpowiedz
(L)eszek - 17.01.2019 / 13:29, *.chello.pl

@Poprostuja: racja

odpowiedz
Do żenada - 17.01.2019 / 12:47, *.play-internet.pl

Żenada to twój wpis , wiesz po co się gra sparing?
Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj

odpowiedz
Stara Kryta (L) - 17.01.2019 / 11:44, *.lsas.aero

Czy w sztabie Legii zostali już tylko sami portugalczycy ???
Nie widać Vuko, trenera bramkarzy K. Dowhania no bo L. Brychczy już pewnie wiekowy i nie zabierają na obozy przygotowawcze....
oby Sa Pinto nie wyciął wszystkich poza portugalczykami, bo jak jego Pudel odstrzeli to nie zostanie nic poza "spaloną ziemią"...

odpowiedz
Gienek - 17.01.2019 / 09:29, *.netfala.pl

Kiedy Legia zagra sparingi z poważnymi przeciwnikami?

odpowiedz
lob - 17.01.2019 / 08:25, *.chello.pl

Dla mnie to mogą sobie grać sparingi i z piątą ligą luksemburską. Na koniec liczy się tylko MP i PP.
Tego sobie i wszystkim legionistom życzę............

odpowiedz
Tomek Mokotów - 17.01.2019 / 06:28, *.centertel.pl

@BIALY484:

Każdy kto ma głowę na karku i trochę myśli...

odpowiedz
Żenada - 16.01.2019 / 23:49, *.net.nz

Pokonaliśmy dwie drużyny trzeciej ligi portugalskiej, gdzie jedna spada do ich czwartej ligi. Nie ma na nas mocnych!

odpowiedz
Od zawsze na zawsze ( L) - 16.01.2019 / 23:18, *.optonline.net

@Bidon: oglądałeś pierwszy sparing, widziałeś jak szybko i dokładnie grał ten 3 ligowy zespół, mało kto tsk gra w ekstraklasie. Są po ciężkich treningach, przyjdzie i czas na mocniejsze zespoły.

odpowiedz
Arek - 16.01.2019 / 23:16, *.tpnet.pl

Pocieszę Was dzieciaki. Na drugim obozie będą sparingi z podobnej klasy drużynami. Sam Pinto jeszcze na jesieni w trakcie jakiejś konferencji stwierdził, że w Portugalii będą grać sparingi z drużynami z niższych klas. Tak więc jeśli spodziewaliście się Fc Porto, Benfiki, czy Sportingu możecie czuć się zawiedzeni. Dziękuję, dobranoc!

odpowiedz
Jerry - 16.01.2019 / 20:42, *.chello.pl

@Bidon:

Gdyby nasza eklapa grala jak tamte trzecie ligi

odpowiedz
Poprostuja - 16.01.2019 / 19:38, *.centertel.pl

@robochłop: Dobrze gadasz.

odpowiedz
Bidon - 16.01.2019 / 19:38, *.tpnet.pl

dajcie spokoj z kim oni graja- dajcie chociaz 2 lige.....

odpowiedz
Legia⚽️News - 16.01.2019 / 19:14, *.135.95

Sparing zamknièty to zamknièty a te fotki to mogákonkuréci zextraklapy robić!

odpowiedz
Hehe - 16.01.2019 / 18:48, *.play-internet.pl

Piękna bramka! Stadiony świata ;)

odpowiedz
BIALY484 - 16.01.2019 / 18:21, *.214.145

@Tomek Mokotów : czy uwazasz ze slowa ktore tu napisales mogl napisac
A: 35-latek
B: 14-16-latek
C: 65-latek
......??????

odpowiedz
Michał - 16.01.2019 / 18:15, *.mm.pl

@Brak Szacunku Piotr Kucza / FotoPyK: Kolega ma troszkę racji

odpowiedz
L.... - 16.01.2019 / 17:20, *.chello.pl

Brakiem szacunku ta dla dla nas są te "tajne sparingi"... ligę to my już zaskoczyliśmy odpadając z pucharów... bardziej się nie da

odpowiedz
Autor - 16.01.2019 / 17:17, *.tpnet.pl

@Brak Szacunku Piotr Kucza / FotoPyK: Ale Ty tak na serio ?

odpowiedz
Lekos - 16.01.2019 / 17:09, *.orange.pl

HAHAHA chyba postradałeś zmysły...

odpowiedz
Brak Szacunku Piotr Kucza / FotoPyK - 16.01.2019 / 17:05, *.omnitec.pl

Uważam, że autor zdjęcia pokazał brak szacunku dla Legii i Trenera i nie powinien mieć wstępu na konferencje, mecze itp. - był zakaz dla mediów? był

Zabawa w paparazzi pokazuje, że nie uszanował zakazu i zza krzaka stojąc na 3 krzesłach zbłaźnił się robiąc te zdjęcia.

odpowiedz
Do 1982 - 16.01.2019 / 17:02, *.236.232

@1982: ty jesteś ułomny jakiś? Nie wiesz ile jeszcze czasu do ligi i na Kaim wyspie przygotowań jest drużyna?

odpowiedz
m4 - 16.01.2019 / 16:36, *.51.162

@Kipkorir: chyba Galarda

odpowiedz
Kipkorir - 16.01.2019 / 16:31, *.chello.pl

Oby tylko udało się zatrzymać w klubie Remy'ego.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 16.01.2019 / 16:15, *.centertel.pl

Czy dzieciarnia mogłaby wziąc się za odrabianie lekcji a nie wypisywanie jacy to kelnerzy grają z nami w sparingach?

Przecież to są serie przygotowawcze, cięższe treningi i słabi rywale, potem dopiero taktyka i lepsi przeciwnicy...
Czy to tak trudno zrozumieć?

odpowiedz
A - 16.01.2019 / 15:58, *.centertel.pl

Sparingi z kelnerami i to w dodatku z fast foodów

odpowiedz
Hautausmaa - 16.01.2019 / 15:58, *.tpnet.pl

@Murinio: Piątek do Milanu podobno idzie.

odpowiedz
Obcy - 16.01.2019 / 15:50, *.t-mobile.pl

Prezesa też nie powinien wpuszczać. Jak wszyscy to wszyscy.

odpowiedz
Gienek - 16.01.2019 / 15:34, *.netfala.pl

Na razie sparingi z ogórkami. Liczę na to, że im bliżej rozpoczęcia rozgrywek ekstraklapy to Legia rozegra sparingi z poważnymi przeciwnikami.

odpowiedz
Roma - 16.01.2019 / 15:31, *.plus.pl

Remyego to niech trener posadzi już na ławce, bo jak tak dalej będzie grał, to go na Łazienkowskiej już nie zobaczę, a chciałbym.

odpowiedz
L.... - 16.01.2019 / 15:17, *.chello.pl

Szkoda że w lidze nie będzie meczy z kiepskimi 3-ligowcami ... ale jest szansa że na tym poziomie rywali wygramy wszystkie sparingi , chociaż gwarancji nie ma :)

odpowiedz
robochłop - 16.01.2019 / 15:14, *.tpnet.pl

Panowie nie popadajmy w jakieś histerie w związku z utajnianiem tego sparingu...widocznie Ricardo chciał przećwiczyć coś co ma być elementem zaskoczenia największych rywali...nie widzę problemu że gramy z trzecią ligą portugalską...wyszkoleni są na poziomie naszej pierwszej zapewne...my mamy przećwiczyć to , czym będziemy zaskakiwać i pokonywać rywali TYLKO w naszej lidze , przynajmniej do lata , bo dopiero po Mistrzostwie myślimy o Pucharach europejskich...cieszmy się , że Sa Pinto może ze względu na swoje znajomości poprosić np. w takim ukrytym sparingu żeby drużyna przeciwna zagrała przeciwko nam w określony przez Ricardo sposób...tego nie ma w innych warunkach...mamy dobre warunki , fajną pogodę , ciężkie treningi , wygrane sparingi , brak urazów...a tu polowa ludzi narzeka...lodu , lodu na głowę...będzie dobrze !!!

odpowiedz
Murinio - 16.01.2019 / 15:08, *.t-mobile.pl

Może testowali Piątka i nie chcieli mu spalić opcji z Realem :)

odpowiedz
Macty - 16.01.2019 / 15:01, *.tpnet.pl

@1982: taki z ciebie znawca i nie wiesz, że są po ciężkich treningach i nigdy nie gra się z silnym przeciwnikiem na tym etapie przygotowań.

odpowiedz
m4 - 16.01.2019 / 14:54, *.51.162

nie ma malario i czyste kontario

odpowiedz
Michał - 16.01.2019 / 14:53, *.mm.pl

@1982: To są tylko przygotowania. Trzeba sprawdzić różne warianty itd na spokojnie wszystko

odpowiedz
1982 - 16.01.2019 / 14:48, *.41.161

Czy my sparingi będziemy grać tylko z trzecioligowcami czy sprawdzi nas jakaś ekipa z wyższej półki?

odpowiedz
Woytek / Legionisci.com - 16.01.2019 / 14:41, *.legionisci.com

@Ja: w sumie już są 4 i więcej nie będzie, bo zbytnio by się nie różniły ;)

odpowiedz
--- - 16.01.2019 / 14:39, *.vectranet.pl

Rzeczywiście tajny sparing, nawet zdjęcia zza krzaka

odpowiedz
Ja - 16.01.2019 / 14:26, *.plus.pl

Czyżby znowu bramę za Remy'ego? Brawo

BTW droga redakcjo, dwa zdjęcia to parę a nie kilka ;)

odpowiedz