William Remy strzela bramkę w sparingu z Amorą - fot. Piotr Kucza / FotoPyK

Sparing

Legia Warszawa 2-0 Amora Futebol Clube

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W środowe południe w Troi drużyna Legii rozegrała drugi mecz sparingowy tej zimy. Rywalem był trzecioligowy klub portugalski Amora Futebol Clube. Decyzją trenera Ricardo Sa Pinto spotkanie było zamknięte dla postronnych obserwatorów. Władzom klubu nie udało się przekonać szkoleniowca do zmiany decyzji w tej kwestii.

Mecz obejrzał Dariusz Mioduski, który przybył do Portugalii.

Aktualnie Amora zajmuje 6. miejsce w grupie D trzeciej ligi portugalskiej. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 dla Legii. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu w 71. minucie zdobył William Remy po strzale głową - możecie obejrzeć ją na poniższych zdjęciach, a drugie trafienie w 84. minucie zanotował Sandro Kulenović.

Sparing: Legia Warszawa 2-0 Amora Futebol Clube
71' William Remy, 84' Sandro Kulenović

Legia:
I połowa: 33. Radosław Cierzniak - 41. Paweł Stolarski, 4. Mateusz Wieteska, 55. Artur Jędrzejczyk, 14. Adam Hlousek - 23. Salvador Agra, 26. Cafu, 7. Domagoj Antolić, 53. Sebastian Szymański, 40. Michał Karbownik (20' 32. Miroslav Radović) - 27. Carlitos

II połowa: 30. Radosław Majecki, 18. Michał Kucharczyk, 44. Wiliam Remy, 2. Michał Pazdan, 16. Luis Rocha - 20. Marko Vesović, 34. Inaki Astiz, 24. Andre Martins, 22. Kasper Hamalainen (70' 50. Mateusz Praszelik) , 21. Dominik Nagy - 99. Sandro Kulenović