fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Trzeci dzień, trzeci sparing

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

O godzinie 12 Legia Warszawa rozegra trzecie sparingowe spotkanie podczas zgrupowania w Portugalii. Będzie to trzeci sprawdzian drużyny Ricardo Sa Pinto w ciągu trzech ostatnich dni. Klub na razie nie zdradził kto będzie przeciwnikiem. Po zakończeniu meczu postaramy się przekazać podstawowe informacje o jego przebiegu.

W piątkowy poranek "Wojskowi" wyruszą z Lizbony do Warszawy, a do Troi powrócą 21 stycznia.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Sherlock - 17.01.2019 / 16:34, *.t-mobile.pl

Jak widać na zdjęciu był to trening wytrzymałościowy w formie grzybobrania.

odpowiedz
olew - 17.01.2019 / 14:57, *.vectranet.pl

Sparingi na obozach zimowych to jest gra treningowa, nie ma żadnego znaczenia z kim gramy , natomiast ma znaczenie czy dobre boisko, brak kontuzji ! i jak nasze grajki się rozumieją. W lidze będą sparingi przed eliminacjami LM, teraz to możemy zgrywać drużynę w meczykach z kimkolwiek .

odpowiedz
PrzemoL - 17.01.2019 / 13:06, *.chello.pl

@tomek: jak dla mnie to niech grają nawet z 8 ligą portugalską. Ba, uważam, że to lepiej, bo bez problemu można przećwiczyć różne warianty gry. Chciałbyś, żeby Legia zagrała sparing z jakimś Wolfsburgiem czy Basel (ewentualnie Dudelange, w końcu ledwo nas wyeliminowali)? Jedyny aspekt, jaki mogliby wtedy przećwiczyć to gra w obronie (do tego rozpaczliwa, zapewne). Więc nie narzekaj, bo sparing to sparing, a nawet jakby zagrali sparing z Realem to i tak by nie był miarodajny w kontekście gry w naszej lidze.

odpowiedz
tomek - 17.01.2019 / 12:37, *.net.pl

czy oni zagraja wreszcie z jakims dobrym a przynajmniej przeciwnikiem na podobnym do naszego poziomie. czy te ogory z 3 ligi portugalskiej to max na co nas stac?

kiedys przynajmniej bylo wiadomo z kim i kiedy Legia gra. teraz wszystko to tajemnica

odpowiedz
ja - 17.01.2019 / 12:01, *.ennet.pl

jakaś transmisja w necie będzie??

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.