Salvador Agra i Mateusz Praszelik podczas zimowego sparingu - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Praszelik podpisał nowy kontrakt

Wiśnia, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

Mateusz Praszelik podpisał nowy półtoraroczny kontrakt z Legią. W umowie znalazł się również zapis o jej możliwym przedłużeniu. 18-latek jest absolwentem Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Do rundy wiosennej przygotowuje się z pierwszym zespołem "Wojskowych".

- Podpisanie nowego kontraktu z najlepszym klubem w Polsce to dla mnie ogromna szansa, żeby dalej się rozwijać. Trenowanie z najwyższej klasy piłkarzami, obserwowanie jak poruszają się na boisku i jakie podejmują decyzje, jest dla mnie bezcenną lekcją. Cieszę się, że nadal będę występował przy Łazienkowskiej - powiedział Praszelik cytowany przez oficjalną stronę stołecznego klubu.

Praszelik trenował z Legią na pierwszym zgrupowaniu w Troi. W trzech meczach sparingowych rozegrał w sumie 59 minut. W poprzedniej rundzie grał w trzecioligowych rezerwach. W dziesięciu występach zdobył cztery bramki.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Micha - 23.01.2019 / 14:50, *.com.pl

@imie(L)iński: Obśmiałem się, jak norka :-DDDDDD

odpowiedz
BIALY484 - 22.01.2019 / 19:32, *.214.145

@Raf: no ale po co...?? Portugalczycy porazka.... pamietasz moze ostatnie sukcesy Legii...??? Nie liczac ostatniego przypadku w lidze mistrzow....legia grala samymi polakami i dalo sie i nie mow ze sie nie da bo skoro polacy podbijaja lige wloska to znaczy ze polacy sa zdolni jak to twierdzi Leszek Pisz tylko nikt na nich nie stawia....bo polacy nie umieja zarabiac na pilkarzach.....

odpowiedz
imie(L)iński - 22.01.2019 / 15:01, *.vectranet.pl

@Gibon: no jak to kogo? młodego zdolnego polaka- wychowanka, zza granicy, z min 10-letnim doświadczeniem w premier league i lidze mistrzów, wartego kilkadziesiąt mln €, ale za darmo... i żeby jeszcze płacił nam za bilety i organizował darmowe pifffko dla wszystkich na i po meczu.... czy to tak wiele?

odpowiedz
Gibon - 22.01.2019 / 11:51, *.centertel.pl

Kur....a!!!!!!Nie dogodzisz tym baranom.Nasz mlody zle z zagranicy zle...To kogo wy ku....a tak naprawde chcecie!?!?!?!?!?!

odpowiedz
Raf - 22.01.2019 / 02:59, *.02.net

@do Raf: szrot to jest jak przychodzą nie wiadomo skąd Imaz I Kostal to zawodnicy co znają tą ligę Jaga akurat sprzedała dwóch młodych Polaków a kiedy ostatnio Legia młodych Polaków sprzedała i to jeszcze dwóch w jednym okienku?

odpowiedz
do Raf - 22.01.2019 / 00:30, *.artexim.pl-81-219-240-2

a gdyby było na odwrót że Legia podpisuje kontrakt zImazem i Kostalem a jaga z jakimś swoim wychowankiem to stękałbyś że LEgia sprowadza szrot a inni inwestują w młodzieć-więc zamilcz

odpowiedz
Raf - 21.01.2019 / 23:57, *.02.net

@BIALY484:
Niewiem czy lepszych może młodszych Legia co teraz wzięła tych Portugalczyków to co młodzi tamci przynajmniej sprawdzeni w naszej lidze Korta mogła wziąć Legia z Wisły za darmo młody Konstal też młody

odpowiedz
Arek - 21.01.2019 / 22:28, *.tpnet.pl

Imaz mógłby być, ale Kostal, nie wiem po co.

odpowiedz
BIALY484 - 21.01.2019 / 21:27, *.214.145

@Raf: roznica jest taka ze jaga sprzedala dwuch moim zdaniem lepszych zawodnikow..... no i druga roznica ze to mlody perspektywiczny zawodnik i do tego polak...a jednak sa mlodzi zdolni i nie koniecznie z zagranicy....

odpowiedz
Raf - 21.01.2019 / 20:58, *.02.net

Legia podpisuje kontrakt z Parszelikiem a Jaga z Imazem i Kostalem jest mała różnica

odpowiedz
BIALY484 - 21.01.2019 / 17:30, *.214.145

@Marcel: chyba masz malo wspolnego z pilka nie po to klub daje kontrakt zawodnikowi pomiedzy obozami aby odeslac go do rezerw....jasne ze nie bedzie podstawowym zawodnikiem w wieku 18 lat bo nie kazdy 18 latek jest messim ale napewno bedzie wchodzil zbieral minuty i co za tym idzie doswiadczenie....

odpowiedz
Do japa - 21.01.2019 / 17:10, *.chello.pl

Japa krótko

odpowiedz
Japa - 21.01.2019 / 15:51, *.centertel.pl

Ogórek !

odpowiedz
Marcel - 21.01.2019 / 14:43, *.t-mobile.pl

Kolego, nie będziesz występował przy Łazienkowskiej, bo rezerwy Legii graja w Ząbkach :-)

odpowiedz
rado - 21.01.2019 / 14:20, *.chello.pl

przyszłość

odpowiedz
Pio - 21.01.2019 / 14:14, *.play-internet.pl

Krótki coś ten kontrakt

odpowiedz
ElMariano - 21.01.2019 / 13:36, *.144.162

Praszelik i ten drugi, Karbownik co grali ostatnio w sparingu to zdecydowanie lepiej wyglądali niż Agra i Rocha ;). Trzeba na nich stawiać!

odpowiedz