fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

W czwartek sparing z CD Mafra

Redakcja, źródło: Legionisci.com / Legia.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa poinformowała o dacie rozegrania pierwszego sparingowego meczu podczas drugiego zgrupowania w Troi. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 24 stycznia o godzinie 12 czasu polskiego w ośrodku OneTroia, w którym na co dzień trenują legioniści. Rywalem Legii będzie drugoligowa portugalska drużyna Clube Desportivo de Mafra.

Legia przeprowadzi transmisję z tego spotkania na kanale YouTube i kanale 89 hybrydowej telewizji naziemnej. Zapraszamy również na naszą tekstową relację LIVE!


Clube Desportido da Mafra został założony w 1965 roku. Aktualnie zajmuje 6. miejsce w tabeli II ligi portugalskiej i traci do miejsca drugiego, premiowanego awansem do ekstraklasy aż 10 punktów.

W ostatnim meczu ligowym rozegranym 20 stycznia Mafra pokonała Varzim 2-0. Z kolei w najbliższy poniedziałek zmierzy się na wyjeździe z rezerwami Vitorii Guimarães. Mecz z Legią potraktują więc zdecydowanie jako jednostkę treningową w środku tygodnia między ligowymi zmaganiami.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Piotr - 24.01.2019 / 12:34, *.centertel.pl

Co z tą transmisją?

odpowiedz
tomgr - 24.01.2019 / 12:15, *.47.58

Trener S.P. zadecydował-'' transmisji nie będzie''

odpowiedz
WWL - 24.01.2019 / 08:18, *.play-internet.pl

Wg ostatniego zdania, szokująca informacja!

Sparing z Legią potraktują jako sparing.

odpowiedz
Ciekawy - 23.01.2019 / 19:04, *.centertel.pl

@LW:
Skad wiesz? Przeciez jeszcze nie było meczu.

odpowiedz
LW - 23.01.2019 / 18:12, *.tpnet.pl

CD Mafra 0 -2 LEGIA ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 23.01.2019 / 18:10, *.tpnet.pl

Na poczatek 2 liga a czy nastepne z 1 ligi i jak zagraja jutro to zobaczymy ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 23.01.2019 / 18:03, *.tpnet.pl

Na poczatek 2 liga

odpowiedz
Ludzik - 23.01.2019 / 17:29, *.centertel.pl

@redakcjo:

20 stycznia. Jak juz tak bardzo cie to interesowalo to trzeba bylo sobie wpisac w googlach i by ci sie od razu wyswietlilo.... mysl czlowieku...

odpowiedz
Obcy - 23.01.2019 / 17:27, *.t-mobile.pl

Czy mi się wydaje,ale nasz Ricardo mówił, że będziemy grali z drużynami z I ligi portugalskiej. Chyba, że się nas tak boją.

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 23.01.2019 / 14:29, *.vectranet.pl

Przeczytałem, że gramy z Mafią ;-)

odpowiedz